Skocz do zawartości

NPA nowy


Rekomendowane odpowiedzi

hej jestem tu nowy po przeczytaniu opini na temat feromonów NPA postanowiłem kupić ten specyfik. przyznam się że poprzednio korzystałem z feromonów PH zakupionych na allegro. mam pytanie czy waszym zdaniem ten NPA jest wart. bo po poprzednich feromonach trochę się zniecheciłem ale postanowiłem zaryzykować i kupić coś z wyższej półki.przyznam że jestem niesmiały w stosunku do dziewczyn. brak mi pewności siebie. mam nadzieję że to trochę mi pomoże

pozdrawiam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opinie, a znajdziesz odpowiedź na pytanie "czy NPA jest wart tyle pieniędzy?".

 

NPA często działa pozytywnie na nieśmiałych, powodując rozluźnienie, pobudzenie, zmniejszając ich nieśmiałość.

 

I nie mamy prawa mówić, że Ph są feromonami z niższej półki, bo one w ogóle nie są feromonami! Już mi nawet marnie pachną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź też doszłem do tego wniosku że PH to zwykłe perfumy. skoro tam nie ma feromonów to dlaczego dopuszczone sa do sprzedaży. skoro nie ma tam feromonów to powinna zostać tylko nazwa perfumy. a ile osób daje sie naciągnąć na to. niestety ale ja też :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mogą sobie napisać?

 

Dlaczego zostały dopuszczone do sprzedaży? Przecież nikt nie sprawdza czy są tam feromony, czy nie. W końcu mogą też dodać jakąś minimalną ilość, która nie ma prawa działać. Ale czy jest? Jest! I zostałyby dopuszczone.

To tak samo jak z podróbami ciuchów- adidas, nike, lacoste. Dlaczego zostały dopuszczone do sprzedaży? No, nikt tego nie sprawdza.

 

EDIT;

 

I czy w ogóle jest jakiś dział feromonowego konsumenta ustanowiony przez IV RP? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj otrzymałem NPA oraz gratis próbkę chikary z czego już sie cieszę a do tego szybka przesyłka. zaaplikowałem sobie na razie pod nos aby zobaczyć czy faktycznie działa, jestem pod wrażeniem że to ma na mnie taki wpływ. właściwie to mi wystarcza nie oczekuje zbyt wiele najważniejsze jest moje samopoczucie. pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie jestes pewny siebie to fero Ci za wiele nie pomoze musisz zmienic swoje nastawioenie i swoja postawe jesli chcesz moge Ci w tym pomoc na pewno sobie poradzisz.. podaj tylko swoj nr gg.

 

a tak apropo tematu... takich tematow jest juz tysiace wiec moze poczytajcie forum lepiej albo piszcie to w starych tematach o podobnej tematyce bo co drugi temat zaczyna sie "jestem nowy i nie wiem co wybrac..."

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamillK, postawa zawsze była i będzie najważniejsza, jednak jak widać z powyższego postu Mariusza, feromony pomagają zarówno nieśmiałym, jak i tym pewnym siebie. Nie ma więc reguły na to, czy feromony działają lepiej, gdy jest się mniej, czy też bardziej pewnym siebie. Należy się jedynie nauczyć dostrzegać ich działanie, ponieważ nie każdy chce je zobaczyć.

Feromony to bardzo dobre narzędzie, które można sprytnie wykorzystać w wielu sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje pomaga to niesmialym i nie pewnym siebie.. ale troche pomaga.. gdy nie pokona sie tej bariery to idzie sie na latwizne ktora nazywa sie "feromony" wiem ze to daje duzo i pomaga wiele tyle ze ddzieki temu nie wykreujesz sobie postawy Alfa.. takie jest moje zdanie przynajmniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem, ale co najważniejsze, jak widać z tego co piszą forumowicze, feromony pomagają zarówno nieśmiałym, jak i tym pewnym siebie. Tym pewnym siebie przynoszą dodatkową dawkę adrenaliny, podkreślając własną osobę, sprawiając, że stają się oni bardziej rozluźnieni, rozmowni i towarzyscy, ponieważ mają na to ochotę.

Wszystko to dzieje się na poziomie nieświadomym, zmieniając poziom hormonu luteinizującego LH w przysadce mózgowej.

 

Niektórzy niekoniecznie są nieśmiali, ale, po prostu, mają ochotę i lubią dobrze się bawić. Osobiście stosuję NPA na wszelkie spotkania ze znajomymi. Czasami nie poznaję sam siebie. Jestem aż nazbyt bezpośredni.

 

Co więcej, feromony przez cały czas stosowane są przez sprzedawców, akwizytorów, ponieważ poprawiają się relacje, kontakt z klientem, co w efekcie prowadzi do szybszego zamknięcia sprzedaży. Oczywiście, nie ma to nic wspólnego z postawą alfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje pomaga to niesmialym i nie pewnym siebie.. ale troche pomaga.. gdy nie pokona sie tej bariery to idzie sie na latwizne ktora nazywa sie "feromony" wiem ze to daje duzo i pomaga wiele tyle ze ddzieki temu nie wykreujesz sobie postawy Alfa.. takie jest moje zdanie przynajmniej....

nie zgodze sie z tym. wiem na swoim przykladnie ze feromony pomagaja zakotwiczyc stanpewnosci siebie w psychice co prowadzi do zniany postawy ( na lepsze oczywiscie). no a teraz wyobraz sobie jaki efekt da postawa aplha + fero... bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

:D Dobra niemam floty za bardzo czy to NPA sie sprawdzi jakoś czy nie :evil:

 

 

tak masz racje pomaga to niesmialym i nie pewnym siebie.. ale troche pomaga.. gdy nie pokona sie tej bariery to idzie sie na latwizne ktora nazywa sie "feromony" wiem ze to daje duzo i pomaga wiele tyle ze ddzieki temu nie wykreujesz sobie postawy Alfa.. takie jest moje zdanie przynajmniej....

nie zgodze sie z tym. wiem na swoim przykladnie ze feromony pomagaja zakotwiczyc stanpewnosci siebie w psychice co prowadzi do zniany postawy ( na lepsze oczywiscie). no a teraz wyobraz sobie jaki efekt da postawa aplha + fero... bez komentarza

 

z postawą alpha i ogolnie z podchodzeniem do dziewczyn niemam problemów. Ale z feromonami jeszcze zadna mnie nie spławiła :wink:

Samo zjawisko to że kobieta nieświadomie zaczyna się Tobą interesować tylko przez to że masz na sobie trochę chemi już daje mega pewność siebie. Możesz przestawiać kolesi jak domki z kart tylko przez to że się ma trochę chemi i gadane. :wink:

Tylko cholera w clubach się jeszcze gubie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności