Skocz do zawartości

Co będzie jeśli przestane stosować PHX?


grand-19

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kobieta będzie się zachowywać w stosunku do mnie jeśli przestanę stosować PHX? Zakładamy, że stosuje, jest fajnie, kobieta do mnie lgnie, jest mna zainteresowana itd itd. Poźniej przestaje stosować PHX. Dalej będe dla niej atrakcyjny czy zmieni zdanie na mój temat i wszystko może sie rozsypać? Zależy mi na pewnej kobiecie tylko boje sie, że jak przestane stosować PHX to strace to wcześniejsze zainteresowanie moją osobą i nie ze chce dalej się ze mna spotykać. Wiem, że głównie to zależy od mojego zachowania, osobowości i podejścia do niej, ale jednak sie boje. co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuja przesadzasz.... Ja teraz kręcę z laską która oszalała (PHX) na moim punkcie i już jakieś 10 godzin po poznaniu spaliśmy razem. Ale akurat ona po prostu szalała, wcześniej bywało raz lepiej z innymi raz gorzej.

 

Wiesz, to dla mnie było ostre wejście, ale jak już przełamiesz wszystkie socjal granice przy pomocy PHX jako wielkiego ułatwiacza, to ja dalej pojechałem bez PHX, w sumie tylko za 1 razem było. Teraz pryskam się Del Mar i jest cudnie i tak, ale to już sprawiam swoją ogólną postawą i generalnie seduction atrism.

 

Jak musisz jechać na fero bo bez tego myslisz ze jestes nic wart, to lepiej modele składać w garażu. Bo to jest tak, jak jestes frajerem i masz w gaciach, to PHX jako meskie fero zmienia Twoj wizerunek, ale to sie musi komponować. Jak stosujesz PHX to badz zarazem alfa, to sie uzupelni, a postawa alpha bez PHX dasz rade ja zatrzymać.

 

Uwierz w siebie, a nie tylko w feromony!! Kolega sie spryskal i 4 godziny byl z laska sam na sam i mi wyskoczyl z pretensjami ze mu jakies g**no dalem bo ona sama mu nie wyjęła pen*sa z gaci. Myslalem ze padne!! :D Przecież to aż tak nie działa.

 

Jeżeli Ty sam stworzysz dobre wrażenie, dobrą więź, to bez fero jeżeli uwierzysz w siebie dasz rade!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic sie nie stanie poprostu będzie sie zachowywala w stosunku do Ciebie troszke lepiej :) a jezeli chcesz ją bardziej napalic na siebie to stosuj fero :) 1 raz za stosuj standardową dawke ale pozniej nieprzesadzaj dawaj minimalne dawki bo będą negatywne skutki bo przeciez i tak ostro jest napalona na Ciebie po pierwszej aplikacij ma Ciebie zapisanego w swojej podswiadomosci jako obiekt pożądania a zwiekszenie pozadania wobec Twojej osoby jej głowa nie wytrzyma i poprostu efekt odwrotny :?:roll:

Zalezy tez od jej dni :D

AAa i niezapomnij byc dla niej miły bo i tak będziesz odbierany jako agresor i dołożysz troche agresij efekt negatywny :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności