Skocz do zawartości

pheromax testowanie


karmina888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wczoraj postanowiłam wypróbować feromony.Przed wyjściem do clubu spryskałam się 2 razy Pheromaxem,specjalnie ubrałam się skromnie(spódniczka przed kolanko,bluzka z maleńkim dekoldem)by później nie myśleć że mój strój zadziałał a nie feromony.I faktycznie nie mogłam opędzić się od facetów choć tańczyłam w loży a nie na parkiecie gdzie mogli by mnie poczuć,faceci traktowali mnie przyjaźnie,pytali o zdanie i "prawili miłe słówka".Ale...dziewczyny były dla mnie okropne,szeptały na ucho patrząc na mnie,stroiły głupie miny,wręcz były agresywne,choć nie dawałam im powodu.Czy to zazdrość czy zapach tak na nie działał?Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jaki zapach Ci chodzi?

 

Możliwe, że zazdrościły, odsuwały się od ciebie. Może były jednocześnie zachwycone Twą osobą? Za duża dawka może także rodzić agresję.

W moim przypadku niemal zawsze tak mam- niestety (wpływ na tą samą płeć).

 

Coż mogę dodać? Jesteś kolejną osobą, która przkonała się o skuteczności feromonów! Jednak- dla pewności- testuj dalej. Pozytywne opinie rodzą się właśnie w ten sposób- po jednym razie. Czekamy na kolejne spostrzeżenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sama jak sie czulas? Wydaje mi sie ze moglas odrobine przedawkowac. Ostatnio za wczesnie wznowilam dawke i sama bylam poddenerwowana, glowa mnie bolala i czulam sie otepiala. Inni tez troche inaczej sie zachowywali.

A co do dawki to w ogole sie zastanawiam, czy np jakby moja przyjaciolka tez zaczela stosowac phero to czy to by sie jakos polaczylo i w momencie kiedy bysmy sie trzymaly blisko siebie moglyby wystapic skutki przedawkowania i bysmy obie dzialaly tak jak jedna osoba co przedawkuje... Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności