Skocz do zawartości

Feromony w dobrych perfumach.


simonx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz pierwszy na forum,

 

Dręczy mnie pewna kwestia mianowicie, kiedyś wyczytałem że Hugo Boss stosuje w swoich produktach feromony -czy któreś w Was orientuję się coś w tym temacie? Drugie moje pytanie to czy stosowanie feromonów samych w sobie + np. Bossa może dać nieporządne efekty (podejrzewam że w perfumach itd. byłaby jeśli w ogóle, to śladowa ilość feromonów).

I na koniec pytanie niezwiązane z tematem czy oferta promowanego na forum sklepu feromony.pl jest wystarczająca czy możecie polecić jakieś produkty najwyższej klasy, zakładając brak ograniczeń (w rozsądnych granicach...) finansowych również takie które są niedostępne np. feromony.pl -dodam że chodzi o feromony dla osoby o cechach raczej przywódczych, także jakieś "agresywne" produkty są nie tylko nie nieporządne a wręcz wskazane ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś słyszałem, że w dobrych perfumach są feromony, jednak później gdzieś wyczytałem, że jest to nieprawdą! I właśnie tak sądzę, więc nie licz na magiczne środki w perfumach.

 

Co jak co, ale feromony.pl to chyba jedyny sklep z prawdziwymi feromonami w Polsce. Mają oni jednocześnie produkty najwyższej klasy, a także sprzedają je w niewygórowanych cenach.

 

www.love-scent.com - inny, zagraniczny, chyba najlepszy sklep z feromonami. Nie ukrywam, że posiadają oni w swej ofercie także produkty niskiej jakości- niestety. Feromony.pl mają jednak uszczuploną ofertę, za to z wyselekcjonowanymi produktami.

 

Feromony przywódcze?

Polecam przede wszystkim NPA, a także Pheromax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności