Skocz do zawartości

Co z chikaro? Czy dziala?


bobinio

Rekomendowane odpowiedzi

Widać zmiany w zachowaniu. Ja po Chikarze jestem bardziej pobudzony, znajomy ma podobnie. W pracy stosuje Chikarę zamiast kawy. Opowiadał, że za każdym razem jest nieźle nakręcony, ma świetne samopoczucie, sypie tekstami, aż sam nie poznaje siebie. Ludzie wręcz się pytają co się z nim stało. Chikara bardzo pozytywne nastraja i dodaje odwagi. Ja zawsze łącze z NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Siema! Zgadzam się z Tobą Haszu, ta unikalna mieszanka NPA i CHikary to rewelacja, wczoraj właśnie dotarła do mnie mała paczuszka z fero i od razu przystąpiłem do testu..Zaaplikowałem Chikarę raz na szyję i do tego pół kropli NPA na palec dotknołem miejsca pod nosem i na skroniach, dla leprzego wykorzystania jeszcze roztarłem na nadgarstkach (powtarzam tylko pół kropli). Efekt...po prostu bomba :shock: juz idąc do lokalu w 1-szym sklepie gdzie kupowałem fajki, pani ekspedjętka była przemiła, i nad uprzejma, ludzie w kolejce za mną gdy na nich spoglądałem, usmiechali się lub patrzyli z pewnym podziwem...czułem się jak młody bóg...wcześniej w tym sklepie nie spotkałem się z taka życzliwością....potem....przed dyskoteka odwiedziłem pewien klub bilardowy ,żeby się naspić piwa ,był(na moje szczęście) tylko jeden wolny stoik zajołem miejsce, akurat obok zajmowały kolejny stolik 3 kobiety, popijając piwo plotkowały sobie w najlepsze czasami nachylając się nad stołem pewnie aby przypadkiem ktoś z otoczenia nie słyszał o czym mówią, juz po kilku minutach zauważyłem że toważystwo zaczyna interesować się nowo przybyłym osobnikiem, grono "plotkarskie" wydawało się wcześniej "niedostępne" ,"zamknięte" jak babski wieczór. "COŚ" dosłownie jak magnes przyciągało i spojżenia i w pewnym stopniu rozproszyło ich uwagę na rozmowie między sobą. Dziewczyny bardziej wyluzowały poopierały się o oparcia krzeseł prowadząc luzniejszą rozmowę. W pewnym momencie wyjołem telefon zadzwoniłem do paru znajomych aby wyciągnać na dyskotekę do pobliskiego klubu. NIe muszę chyba mówić, że te same dziewczyny spotkałem w tymże własnie klubie jakiś czas później, a na pewno słyszały moją rozmowę...W klubie rewelacja, nawet stare znajome koleżanki których nie widziałem wiele miesięcy i inne znajome które poznałem kiedyś w różnych okolicznościach...zachodziły mnie od tyłu klepały po ramieniu i mówiły głośno z uśmiechem na twarzy.."Cześć jak leci? gdzie się podziewałeś? co porabiasz? itd" a ich koleżanki prawie przepychajac sie na wzajem wyciągały do mnie ręce musowo chcąc zapoznać się ze mna..to było super ,same niespodzianki.. :wink: . a to był dopiero pierwszy dzień testu.........pozdrawiam użytkowników, no to do następnego testu narqa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności