Skocz do zawartości

Phx i Chikara... zero efektów.


Stasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Cóż kupiłem próbkę phx i chikarę bo wiele osób na tym forum twierdziło że to bardzo mocne zestawienie.

 

Testowałem to na uczelni przez 2 dni.

 

Pierwszego dnia psikłem 1 raz phx na szyje i po bokach 2 psiki chikary.

Nie zauważyłem żadnych efektów.

 

Na drugi dzień zaaplikowałem prawie to samu ( no może ciut więcej phx ) i dalej nic.

 

Mam kontakt z dzieczynami i facetami na uczelni. Akurat jesli chodzi o dziewczyny to z jedną w te dni krótko rozmawiałem ale raczej niezbyt chciała podtrzymać rozmowę. Faceci też w normie.

 

Żadnych efektów nie zauważyłem.

 

Myślę teraz nad zmianą dawki albo aplikacji pojedynczo np. samą chikarę.

 

Jak nic z tego nie będzie to pozostanie tylko zwrot.

 

Acha dorzuce jeszcze ża sam też nie odczułem aby jakoś fero namnie działały. Nie byłem pobudzony ani nic. Może taki już jestem bo kawa też nic na mnie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Zastosuj samą chikare a zobaczysz wiele wieksze efekty niz zastosowales ją z pheromaxem

 

Dlaczego?

 

 

Bo pheromax smierdzi na odległosć a chikara ją nieprzykryjesz

A jezeli pheromax przebije to na 99%zero efektow lub tez minimalne ale duze prawdopodobienstwo ze negatywne :?

 

Testowalem rozne markowe perfumy czasami efekty były ale czasami niebyło ich zwrocilem uwage na to jezeli nieuzyje phx to tez sa efekty nawet i wieksze... pomyslelem kurcze co jest jak... uzywalem phx pewnie waliło odemnie na odleglosc nawet jaki uzywalem perfum roznego rodzaju:?

 

Co jakis czas były efekty ale to przez chwile jak phx niezacza przebijac...

 

Ale teraz to sam sie dziwie jak znalazlem jedyne najlepszą do przykrycia wodę perfumowaną J.p galutiera Le male i ona do konca przykrywa zapach phx a efekty piorunujace takie ktore kazdy chce zobaczyc uzywajac fero:

 

Laski łapią mnie za tyłek,przyblizaja sie jak najbliszej nawet stojac obok mnie poprostu przytulaja sie oczywiscie te ktore nieznam itp ,Teksty Fajny jestes ,fero z Le male zmienil na zaj***sty to juz normalnosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym nikogo obrażać, ale taka prawdą, że jeżeli mężczyzna nie jest zbyt urodziwy, albo jego sposób bycia, ubierania odbiega w znacznym stopniu od wymagań kobiet, wtedy nawet wszystkie feromony razem wzięte nie pomogą... To działa także w drugą stronę, nawet chyba w większym stopniu. Poza tym jak już w kilku miejscach na forum było wspominane, feromony same nie poderwą za Ciebie dziewczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stosuje samego phx na wypady do klubu-efekty?ja osobiscie odczuwam ze cos sie dzieje dokola mnie i na pewno dzieje sie to za sprawa phx,podpisuje sie pod wypowiedza kolegi ze same feromony to nie wszystko podstawa jest to by kobiety widzialy twoje pozytywne nastawienie i to ze jestes otwarty nowe znajomosci,wesoly wedlug mnina te 3 cechy to podstawa.Ps.nie wieze ze po phx nic nie zauwazyles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze testuje i nic.

 

Próbowałem już nawet chikare + perception i też nic.

 

Stoje normalnie w grupie i widze że niby jestem ale mnie niema i nikt sie namnie specjalnie nie gapi i jak ja nie otworze gęby to nikt domnie też.

 

no a co ty myslales ze laski przyleca do Ciebie zaprzeproszeniem same jak muchy do kupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. O tym czy laski sie Toba zainteresja zalezy wiele rzeczy nie tylko feromony. To tak jak z ubiorem. Wyobraz sobie ze chodzisz na codzien w starym przyduzym sweterku, okularki takie konkretne z plastikowymi oprawkami do tego rozowe buciki. Stoisz gdzies z boku taki przykladowy buc. Zmieniasz ubior na najbadziej trendi liczac ze zaczniesz byc dusza towarzystwa tyle ze dalej bedziesz siedzial jak buc mimo zmiany ubioru. Jaki bedzie tego efekt ludzie beda Cie lepiej spostrzegac ale mimo wszystko beda Cie unikac:) To tylko przyklad a nie ocena Twojej osobowosci. Jednak jesli liczysz ze po psiknieciu phero nagle laski zaczna ganiac za Toba mdlejac na sama mysl o Tobie to zapomnij :) Jesli do tej pory nie potrafiles bez phx podejsc zagada wziasc telefonu od dziewczyny phx nie zrobi tego za Ciebie. Jest pomocny ale nie zastapi Twojej postawy....

2. Phero znacznie mniej odzialywuje na osoby ktore znaja Cie lepiej sprobuj z osobami calkiem obcymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żebyś stosował wieczorami, na imprezach. Potestuj kilka tygodni. Przebywaj w bliskiej odległości z dziewczynami. Za jakiś czas zobaczysz jakich efektów oczekiwać.

W tym momencie prpoponuję, żbyś trochę wyluzował. Gdy oczekiwania są za duże, możesz przez takie nastawienie nie zauważyć efektów, mimo że one są. Trzeba być bacznym obserwatorem ludzi i nastawiać się na zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności