Skocz do zawartości

Najlepsze połaczenia feromonow


Ziomek

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze do podrywu są oczywiście Pheromax oraz NPA i między nimi możesz spekulować. Dodatkowe dodanie- jak niżej- Chikary, chyba wzmocni efekt.

 

CHK i Pheromax,

CHK i NPA.

Hmm, każdy ma inne upodobania- jedni wolą NPA, drudzy Pheromax. Moim zdaniem oba te połączenia są dobre.

 

 

A jeśli chodzi ogólnie o najlepsze mieszanki feromonów, to najlepiej łączyć feromony wonne (RM, Alchemy, Chikara) z bezwonnymi (Perception, Pheromax, NPA, P10). Tak mi się przynajmniej wydaje. Oczywiście łączenie obu produktów bezwonnych jest jak najbardziej wskazane, lecz wonnych chyba raczej nie (choć łączyć chyba wszystkie produkty można dowolnie). Raz, że mają inne zapachy, a dwa, iż (jeśli chodzi o mieszanie) posiadają glikol oraz glicerynę i.. już chyba wiecie czym to może skutkować- pisałem o tym kiedyś.

Ale powiem Wam, że można byłoby spróbować- trzeba jednak pokombinować z proporcjami i zerknąć na składy łączonych produktów. Wtedy stworzyć mieszankę odpowiednią dp zamierzonych celów (np. na podryw z większą ilością androstenonu itd.).

 

A Ty, Ziomek, stosowałeś już jakieś produkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupic chikare i npa i probke pheromax i zastanawiam sie wlasnie jak polaczyc, dzieki za odp. kupilem sobie kiedys lure, ale jak uzylem zaowazylem roznice minimalna nawet czasem wogole nic tylko zapach kiepski mialy ale jak polaczylem z adidasem troche dalo ale i tak nie uzywam ich juz bo sa poprostu biedne. lure to bieda zaluje ale mam nadzieje ze po tym co przeczytalem na stronie forum i na sklepowej zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności