Skocz do zawartości
johnny

Sklepy z perfumami

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrych sklepow internetowych z perfumami najbardziej zalezy na wiarygodnosci tych sklepow. Jesli robilyscie zakupy w takich perfumeriach, opiszcie prosze swoje doswiadczenia (czas oczekiwania, oryginalnosc kosmetykow itd., ktorej perfumerii unikac..)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszą perfumerią internetową wg. Komputer Świat jest Dolce.pl

Potwierdzam! Sam robiłem ostatnio zakupy, w sumie 2 razy. Witryna jest przyjrzysta, prosta i ładna. Łatwo odnaleźć szukane produkty. Czas oczekiwania jest uzależniony od dostępności towaru itp. Ale w zasadzie są to 2-3, może i 5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam odświerzam stary temat.

http://tagomago.pl/

dobry i sprawdzony sklep internetowy, można też sprawdzić opis perfum jaki skład czyli co się znajduje w danej nucie zapachowej, a to na pewno się przyda przy wyborze perfum do przykrywania feromonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

perfumeria.pl - koleżanka pracuje dla tegoż serwisu, z czystym sumieniem mogę polecić!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zazwyczaj perfumy kupowalam w sephorze albo douglasie, ale odkad stwiedzilam ze taniej mi wyhcodzi kupno online (bo zawsze masowo pare perfum i dostaje znizke) to polecam:http://www.i-perfume.pl/,tagomago i czesto kupuje oferty na grouponie gdzie daja znizki od razu do danej perfumerie, a wtedy to sie juz powstrzymc nie moge. tka sie tez zastanwiam jakby policzy te wszytkei lata ile napefumy wydalam to chyba bym juz dawno dom mogla kupic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
perfumeria.pl - koleżanka pracuje dla tegoż serwisu, z czystym sumieniem mogę polecić!

A jakas ładna ta koleżanka ? 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi