Skocz do zawartości

Pierwszy raz


majkel100

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rano dostałem buteleczkę NPA, a więc według instrukcji, w której napisane było żeby nie przesadzać z ilością, nałożyłem sobie za ucho kroplę, resztę na nadgarstki i pod nos. Jako że użyłem ich, już po powrocie z pracy, pojechałem prosto do dziewczyny. Ona, gdy wszedłem zaczęła się mnie wypytywać co tak śmierdzi. Czy się nie umyłem i cały czas gdy u niej byłem mówiła mi żebym do niej nie podchodził. Naprawdę użyłem tylko małą kroplę.

Aha i przykryłem to Lacoste Essential. Jakieś pomysły ? o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA wprawdzie nie pachnie/smierdzi tak intensywnie jak Pheromax, jednak jego zapach bywa wyczuwalny przez osoby majace wyczulony zmysl powonienia. Byc moze zapomniales o przykryciu feromonow znajdujacych sie pod nosem. Jezeli podczas wizyty u dziewczyny pocalowales ja w usta, podlozyles jej bezposrednio pod nos NPA ktore wczesniej nalozyles w te okolice. Pamietaj o tym przed nastepna proba. Mozesz takze sprobowac zmienic zapach ktorym kryjesz feromony. Nie uzywalem nigdy Lacoste Essential, takze nie moge sie w jego kwestii wypowiedziec. Warto takze miec zawsze pod reka fiolke (miniarurke) z perfumami na wypadek ulotnienia sie nietrwalej kompozycji.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm faktycznie zielony lacoste jest za slaba do przykrycia NPA ty potrzeba bardziej intensywnego zapachu, moim zdaniem przy dobrym dobraniu perfum do feromonów zapach jest bardziej trawy. Np. Raz po zastosowaniu PHX i Black Adidas po kilku godzinach koleżanka która koło mnie przchodziła powiedziała ze to ładnie pachnie. Zapach faktycznie był całkiem przyjemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rand masz racje czarny adidas i Pheromax ladnie sie razem komponuja i takiego zestawu czesto uzywam, teraz mam jeszcze j.p.gaultier "le male" i jest tez dobrze. tylko cena adidasa i "le male" - wielka roznica hehe ale wraz z cena w tym przypadku wzrasta trwalosc.

nawiasem mowiac rano dalem NPA w o 18 pojechalem na silownie i po powrocie mama stwierdzila ze ladnie pachne i nie byly to slowa ironiczne.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Minęły 4 dni... nie aplikowałem NPA więcej, a wczoraj moja dziewczyna cały czas narzekała na smród. Poza tym jedyne co zauważyłem na razie, to większą pewność siebie, po zastosowaniu. I nie wiem czy to zasługa tego, ale wydaje mi się że inni mężczyźni czują do mnie większy respekt, chociaż wcześniej też tak było (wszyscy bliscy mi mówią że mam agresje w oczach :D ) tak jakby NPA wzmocniło ten efekt. I nie wiem w końcu czy z moją dziewczyną coś jest nie tak. Teraz zrobie test z jakimiś innymi perfumami i jeszcze napiszę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności