Skocz do zawartości

probka chikary, npa, test, moja przygoda


juzekkrol

Rekomendowane odpowiedzi

witam, kupilem npa zastosowałem dawke 1 lecz nie chyliłem flkonu lecz po odkreceniu dotknołem dwa razy i rozsmarowałem na szyje i pod nos , owszem miełame wczesniej pheromaxa alew na mnie nie dzialał, npa mnie pobudził odrazu pojechałem do sklepu sprzedawczyni była bardzo miła w drugim sklepie to samo :) chciało mi sie duzo wiecej niz zwykle i jestem pewny zeto przez to , lecz teraz juz nie dziala na mnie dlaczego ?? :( . i po drugie u plci tej samej nie ma poprawy ... , a ijakie proporcje próbkio chikary ?? pzdr

 

założyłem nowy post lecz latego bo chce podzielic sie na nim włąsnymi dowiadczeniami i nie bede zakladał juz nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA dość łatwo jest zakryć. Jak dla mnie jego zapach jest w porządku. W normalnych warunkach dwa przechylenia na palec i wsmarować w szyję. Na to perfumy. STR8 to nie perfumy, ale tania woda, wiec możliwe, że ich zapach szybko się ulatnia. Spróbuj czegoś bardziej intensywnego.

Poza tym, jeśli aplikujesz pod nos, to przez cały czas będziesz odczuwać jego zapach.

 

Na co dzień stosuj mniejszą dawkę. Wieczorem i w zadymiounych knajpach możesz sobie pozwolić na więcej.

 

Zrób sobie kilkudniową przerwę. Możliwe, że twój organizm się przyzwyczaił do NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ok perfumy no al e jakie bo on przebija moim zdaniem zapach jest mocniejszy od pheromaxu perfumy najlepiej mocne ale do 50 zł raz miałem perfumy FM powiem ze zapach intnsywny i niedrogie 35 zł , polecie mi w miare tanie ale takie co maskują na długo i łądnie pachną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie chcesz wydawac wiekszej kwoty na zapach ktory przykryje feromony, proponuje cztery rozwiazania:

1. oryginalne probki (vide: post endriu),

2. darmowe probki oryginalnych perfum (dostaniesz od pani w perfumerii jak sie ladnie usmiechniesz),

3. miniatury oryginalnych perfum o pojemnosci od kilku do kilkunastu ml (wariacja nt punktu 1.),

4. lane perfumy, zwane tez francuskimi (nie mylic z podrobami z targu; lane pod wzgledem trwalosci czasami przewyzszaja oryginaly, kompozycje zapachowe sa praktycznie identyczne).

 

Co wazne, posiadajac probke albo miniature, latwo ja zabrac ze soba i uzyc w razie potrzeby.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. J.P Gaultier Le male niesamowity zapach prawie niemieszajacy sie z pheromaxem i Npa trzyma bardzo długo polecam na imprezy :D

 

2. Givenchy Very Irresistible posiada mocny zapach ale nie trzyma tak długo jak wyzej wymieniony takze polecam.

 

3.Chanel allure home sport,Niektore z marki G.Armani

 

4.Cuba tanie dobre perfumy przetrzymaja PHX i Npa do 3-4godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak, bylem w galerii grunwaldzkiej (wrocław) i tam sa perfumy le male za 110 zl i na pewno oryginalne, a "eau de toilete" sa po 279zl, wlasnie niedlugo pojde tam po perfumy. Zobacz w centrach handlowych bo czasami lepiej wydac 10zl wiecej i miec pewnosc ze oryginalny

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności