Skocz do zawartości

Feromony a ponowna atrakcyjność?


kalif

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeglądam sobie to forum i w większości wątków przewija się motyw stosowania feromonów w celu podrywu nieznajomych dziewczyn/panów.

 

Ja mam jednak pytanie z innej strony, czy mogą również spowodować zwiększoną atrakcyjność w stałym związku, w którym powiało chłodem?

Tak, aby przez zwiększona pewność siebie oraz użycie odpowiedniego feromonu spowodowało, że stanę się bardziej pociągający dla partnerki.

 

CZy jednak feromony mają najlepszy skutek na nowo poznawane osoby?

Jeżeli mój wariant wchodzi w grę poradźcie co najlepiej zastosować, żeby spróbować ponownie rozbudzić namiętność i poczucie bezpieczeństwa w partnerce?

 

pozdrawiam

Kalif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

feromony dzialaja tak samo na osoby poznane wczesniej jak i osoby nowo poznane. roznica tkwi w tym jak oni Ciebie postrzegaja. jesli masz jakas koleznake ktora wrzucila Cie do szufladki "przyjaciel" to natwet z feromonami bedzie Ci ciezko zaciagnac do lozka. a jesli kogos poznajesz to dopiero on buduje Twoj wizerunek w swojej glowie, w zwiazku z tym feromony wywieraja w tym przypadku mocniejszy wplyw niz kiedy juz kogos znasz.

co do feromonow z stalym zwiazku... coz moge Ci poradzic npa, troche przebojowosci na pewno nie zaszkodzi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak post powyzej:

 

Nowi - feromony pomagaja w budowaniu pozytywnego wizerunku

Starzy - dziala to mniej wiecej tak jak w przypadku mojej kolezanki mianowicie pewnego dnia po zastosowaniu feromonow powiedziala mi ze jestem bardziej pozytywny (w jej odbiorze), ja na to ze przeciez zawsze taki jestem jak w ten dzien.Ona "no tak wiem ale jakos tak wydaje mi sie ze jestes bardziej pozytywny".

 

Pozatym feromony dzialaja glownie na zasadzie akcja-reakcja, (przynajmniej wedlug mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności