Skocz do zawartości

TO DZIAŁA, ale...


evolution3

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, zawsze musi być jakieś "ale". Stosuję pheromax i muszę przyznać, że zauważyłem efekty tyle tylko, że na 1 (słownie: jednej) dziewczynie. Sam nie wiem co mam o tym myśleć, bo na różnych spotkaniach towarzyskich jest ich wiele, a efektów nie zauważam, no oprócz tej jednej. W sumie OK bo jest naprawdę fajna, mój typ i wogóle tylko, że rzadko się widujemy,a mimo to zauważam jak się uśmiecha do mnie zagaduje i wogóle. Teraz naprawię ten błąd rzadkich spotkań, odbiegłem trochę od tematu...

Chodzi mi o to, że skoro tylko jeden taki pozytywny przypadek zauważyłem, to może to nie zasługa feromonów??? A może ja to źle aplikuję??? Mam kilka pytań:

1.Gdzieś tu przeczytałem, że mała ilość jest lepsza, ja dawałem tak 1- 1,5 psiknięcia na palec i rozsmarowywałem za uszami. Za dużo?Może pół psiknięcia?

 

2.Czy jest możliwe, że zbyt duża ilość powoduje brzydki zapach? Sam nic nie czuję tylko akohol i to na początku.

 

3. Maskować perfumami w miejsce aplikacji czy obok?

 

4. Czy same perfumy mają znaczenie?

 

5. Czy jest możliwość, że niektóre feromony nie pasują do niektórych osób? Np pheromax do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj pol psikniecia ..i przykryj to trwalymi mocnymi perfumai bo inaczej 0 efektow.

PHX agresywny fero jest przeznaczony tylko do podrywu trzeba dzialac zagadywac do dziewczyn bo inaczej mozesz nic niezauwazyc,

A jezeli chcesz poczuc sie kosmicznie pod wzgledem spojrzen ze strony dziewcząt zaczepiania itp.. zamow sobie Npa +chikare +PHX to mieszanka skladajaca sie z kilkunastu feromonow nic nietracisz mozesz tylko zyskac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności