Skocz do zawartości

Mały dylemacik...


maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem prawie całe forum ale wciąż mam dylemacik czy lepiej kupić Pheromax, NPA czy Chikara...

 

Cel? Rozstałem się z dziewczyną, bo podobno zabrakło jej tego CZEGOŚ, czyli innymi słowy przeszło jej zauroczenie... mam zamiar się z nią spotkać i rozbudzić w niej dawne emocje i wspólnie spędzone chwile...

 

Nie jestem do końca pewien czy powinienem być bardziej "atrakcyjny", "podniecający" więc w stylu NPA, Pheromax, czy bardziej "romantyczny" w stylu Chikara. Chce w niej po prostu rozbudzić uczucie i namiętność. Relationship Magic odpada bo to musi być coś bardziej radykalnego, mam tylko jedną szansę i jedno podejście, wóz albo przewóz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maxim:)

 

Więc... sam mam teraz podobnie, z tym, że wcześniej kupiłem NPA.

 

Jakiś czas temu rozstałem się z jedną dziewczyną, byłem po drodze z inną, od tyg jestem wolny i chciałbym znów byc z tą poprzednią.

 

Dziś się z Nią widziałem, byłem pod wpływem NPA;) i.... spotkanie skończyło się tym, że trzymałem Ją w ramionach i tuliłem mocno.

 

Nie wiem na pewno czy to dzięki NPA, czy też nie, ale... Może pomogło.

 

A co do Twojej wypowiedzi, imesh.... "Odgrzewana" może więcej znaczyc, i na nowo odkryta może dac wiecej szczęścia niż inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem już Chikara + próbka Pheromax. Wahałem się jeszcze między Pheromax i NPA ale że zwolenników jednych i drugich jest po połowie, więc wybrałem narazie nieco tańszą opcję. Zobaczymy jak będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, ta opcja, którą zamówiłeś jest droższa; CHK 217 + PheromaX próbka 54= 281.

 

Ph próbka 54 + NPA 127= 181. :wink:

Nie mówiąc o zamawianiu Pheromax dużego flakonu.

 

Całe sto złotych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem już Chikara + próbka Pheromax. Wahałem się jeszcze między Pheromax i NPA ale że zwolenników jednych i drugich jest po połowie, więc wybrałem narazie nieco tańszą opcję. Zobaczymy jak będzie...

 

Jeśli miałby na myśli Chikarę i NPA, napisałby właśnie tak! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali nie masz racji, bo Chikare chciałem kupić na 100% a wahałem się czy dokupić do niej próbke Pheromax czy NPA, wiec wybralem taniej :) Zreszta mniejsza o to...

 

Nie chcę się kłócić, bo nie po to tu jestem, ale mogłeś napisać "Wahałem się jeszcze między NPA."

I jeśli chodzi o tańszą/droższą wersję- zależy to też czy chciałeś wybrać duży Pheromax czy próbkę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności