Skocz do zawartości

Instrukcja Pheromax 14ml?


aroon`

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

a ja polecam Ci opcje szukaj, jest dostepna i dziala znakomicie, bo czym przykryc jest prawie co 2 post i to samo jak stosowac.

Rozpyla sie poprzez nacisniecie atomizera w dół :D. Jezeli wiele sie naczytałes jak twierdzisz to znalazlbys odpowiedz na podstawowe pytania.

 

A tak na marginesie to STR8 i Rexona Men to nie sa perfumy, to tanie wody ;) (to tez bys znalazl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... k***a.

 

Poprowadźmy statystyki, ile osób zadaje pytanie o dawkowaniu w miesiącu.

 

http://ferum.pl/wielkie-faq-feromonow-t268.html

 

Ciężko przeczytać? Temat przyklejony, napisany DUŻYMI LITERAMI, a mimo to dalej ludzie olewają i piszą swoje.

 

 

 

Miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Stary powiem Ci zebys testowal i testowal to bo po to masz tyle czasu gwarancji i mozliwosc zwrotu xz pelnymi kosztami ze mozesz sobie pozwolic na samowolne testowanie, nie pytaj sie innych tylko sam aplikuj i sprawdzaj czy Ci nie szkodzi i czy jakos to dziala....

I jeszcze jedno k***a !!!! NIE PODDAWAJ SIE !!!! PODDAJA SIE MIECZAKI A TY TAKI NIE JESTES, ja tez nie widze zbytnio efektow ale nie poddaje sie i mam wielka nadzieje ze te feromony to dar w ktory nalezy wierzyc i jesli wy***dole go caly i nie zobacze efektow to kupie drugi i bede testowal, pamietaj aby nigdy sie nie poddawac W NICZYM bo jesli jestes mieczakiem to nie miales po co kupywac tych fero bo dla takich tu nie ma miejsca, pamietaj prawdziwy facet nigdy sie nie poddaje bez wzgledu na sytuacje, ja nie zrezygnuje z tej laski ktora chce uwiesc, nie jestem frajerem ktory sie latwo poddaje i nie mam zamiaru byc takim NIGDY !!!!! NIGDYYYYY !!!!!!!!! Pamietaj, testuj i testuj a moze wyjdzie Ci to na dobre i nie poddawaj sie, tylko ciule i leszcze niedojebani sie poddaja a mam nadzieje ze ty taki nie jestes, bo kupujac feromony udowodniles ze chcesz miec cos z zycie tak jak ja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności