Skocz do zawartości

Jakie feromony aby odzyskac JA ??


pabloo20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od pewnego czasu (po prawie pol roku nie widzenia sie) spotykam sie z byla dziewczyna, poniewaz jak to sama powiedziala "bardzo sie stesknila za mna" nic by nie bylo dziwnego gdyby nie fakt, ze... ona ma chlopaka a mimo to gdy jestesmy razem przytula sie do mnie, caluje itd.

 

I teraz pytanie: Jakie feromony bylyby najbardziej skuteczne aby zbudowac w niej uczucie silniejsze niz to ktorym dazy obecnego chlopaka, wyzwolic w niej "pragnienie" i troche namieszac w glowie. Oczywiscie nie chodzi mi tu o oparcie sie na samych feromonach ale uzycie ich jako "wspomagaczy"

 

Prosilbym o wypowiedz ludzi ktorzy mieli podobna sytuacje w zyciu.

 

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym... ze powiedziala, ze nie ma do mnie zaufania... i nie zbyt spieszy sie jej aby je odbudowac... Mimo tego, ze sie tak zachowuje odmawia sytuacji ktore te zaufanie moglyby odbudowac... Dlatego potrzebuje do pomocy czegos co pomoze mi w tym... a jednoczesnie przyciagnie do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co sie jej pytasz czy mozesz odbudowac zaufanie ? poprostu zrob to nikogo sie nie pytaj a myslisz ze jak sie uwodzi kobiety ? mowisz jej ej moge Cie uwiesc?

 

 

 

Pomysl co mozesz zrobic aby do Ciebie wrociła i znów Ci zaufała. jeśli chcesz jakichś rad ( DARMO k***a DARMO ŻEBY NIKT NIE MÓWIŁ ŻE KOGOŚ NACIĄGAM NA COŚ) to daj mi swoje gadu-gadu jakoś dojdziemy jak ja "ukraśc" . Nie takie sprawy sie rozwiazywało..:-) Zawsze jest 50/50

 

 

 

 

Pozdro K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co sie jej pytasz czy mozesz odbudowac zaufanie ? poprostu zrob to nikogo sie nie pytaj a myslisz ze jak sie uwodzi kobiety ? mowisz jej ej moge Cie uwiesc?

 

Ale ja sie nie pytam jak to zaufanie odbudowac, bo wiem... ale pytam sie co moze mi w tym pomoc, mam lekkie doswiadczenie na temat uwodzenia, ale z checia wyslucham Twoich rad, moze sie czegos naucze :)

 

Zostawilem Ci swoje gg w prywatnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem w podobnej sytuacji też próbuje odzyskać kobiete którą kocham bardzo zrobiłem parę błędów i nasz 6 letni związek się zakończył a ona skończyła w ramionach innego.

Zmówiłem pharmax próbkę panowie to dziąła aczkolwiek powoli w stosunku do mojej byłej partnerki ale na inne kobiety oj tak, przed spotkaniem musiałem wejść na małe zakupy do marketu pani na kasie tak się zaczeła uśmiechać do mnie jak nigdy i szukała kontaktu wzrokowego i stosowała delikatne zaczepki słowne. A była partnerka rozmawiała ze mną bardzo miło po czym po półgodzinie stwierdziła że bardzo dobrze wyglądam.

Więc może uda sie coś z tym zrobić. Aha mam olejek stężony farenhaita i nim maskowałem zapach PHX

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności