Skocz do zawartości

Proszę, pomóżcie!!!


SupraZiomuś

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem dość młody, bo mam 14 lat (chodzę do II kl. Gimnazjum),

trochę (naprawdę bardzo mało) przystojny, niski, i troszkę (to małe troszkę) "przy tuszy;

i mam pewien problem, ponieważ podoba mi się pewna dziewczyna(kocham),

jest dość ładna ale z charakteru to po prostu boska, a ja jestem "dupa", lub inaczej nieśmiały i boję się zagadać.

Jak tylko chcę to okazuje się że albo w końcu nie jestem w stanie, albo po prostu jest z jakąs koleżanką.

Używałem nawet pheromaxa, ale co z tego skoro nigdy nawet nie jeteśmy

"sam na sam".

A teraz chcę ją zaprosić na sylwester i "boję" sie poprosić.

A jak odmówi?

A jak wyśmieje?

Naprawde mi na niej bardzo zależy!!!

Błagam o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak rano wstanę i zawali mi się strop na głowę? Co jak pójdę do sklepu i potrąci mnie auto?

To tak słowem wstępu(mam nadzieję, że rozumiesz mój przekaz :) )

Wyśmieje? No sorry kolego, ale dosyć nisko ją cenisz w takim razie :/ Zresztą NAWET(wątpię) jeżeli by to zrobiła, to i tak świadczyło by to tylko o tym jak beznadziejny poziom prezentuje...

Jeżeli teraz nie pójdziesz do niej to możesz potem żałować, że tego nie zrobiłeś. Siedzenie z założonymi rękami nie rozwiąże sprawy za Ciebie, a jedynie popsuje Ci zdrowie. Tak naprawdę nie masz nic do stracenia- najwyżej odmówi, bo może mieć przecież już inne plany, ale świat się przez to nie zawali, a ona nie przestanie Cię lubić. Feromony też nie zaproszą jej za Ciebie. Ba! Nic nie dadzą, jeżeli ty nie zaczniesz działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniasz siebie bardzo negatywnie.

To zacznij po prostu sie zmieniac chodz na siłownie,uprawiaj roznego rodzaju sztuki walki,biegaj a laski same będą do Ciebie sie kleijc i bez fera :D

Feromony duzo Ci nie pomogą to wszystko zalezy od Ciebie jak sie zachowujesz,jaki masz charakter,kinestyka itd...

A fero to mały dodatek tak samo jak nowa fryzura czy nowy ubior podreslaja twoj wizurek atrakcyjnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoja pierwsza sympatia????

JA tez mialem tak ze az sie balem zadagac,a gdy juz chcialem cos powiedziec to mi stres paralizowal szczenke :?

To chyba normalne w pierwszych powaznych relacjach z kobieta.

A teraz chcę ją zaprosić na sylwester i "boję" sie poprosić.

A jak odmówi?

A jak wyśmieje?

HAHAHa a skad ty to wiesz???

Ty sobie to wymysliles,to sa twoje obawy ktorymi jak widze sie kierujesz.

Odmowi-trudno (wiem latwo powiedziec ale tez przez to przechodzilem),ale wtedy Ci latwiej przejedize (poprostu sobie uswiadomisz ze nic z tego nie bedzie i przejdzie.To tez juz przechodzilem :wink: )

Tylko nie rozmawiaj o sylwestrze w waszej pierwszej rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem dość młody, bo mam 14 lat (chodzę do II kl. Gimnazjum),

trochę (naprawdę bardzo mało) przystojny, niski, i troszkę (to małe troszkę) "przy tuszy;

I tu Konec same zalety widzisz w sobie i swietnie po co chcesz to psuc tym ze mowisz o sobie negatywnie ? co Ci to da ? do czego to doprowadzi ? chesz jeszcze bardziej sie kopnac w dupe ?

 

i mam pewien problem, ponieważ podoba mi się pewna dziewczyna(kocham),

 

To ze Ci sie ktos podoba lub tez kogos kochasz to problem ?

 

a ja jestem "dupa", lub inaczej nieśmiały i boję się zagadać.

 

Dupa to nie jestes uwierz :-) niesmialy byc moze ale to zalezy do Ciebie moze poprostu nie masz dobrego powodu aby podejsc i zagadac ?

 

Jak tylko chcę to okazuje się że albo w końcu nie jestem w stanie, albo po prostu jest z jakąs koleżanką.

 

Mam racje muszi miec lepszy powod aby z nia zagadac przynajmniej bo tak wynajdujesz rozne problemy ktorych nie ma teraz tym jest przyjacilka a jak naprawde bedzie kiedys sama sie nudzila to jaki powod znajdziesz aby sie zle poczuc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności