Skocz do zawartości

po pirwszym zaaplikowaniu


Marcinas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj otrzymałem próbkę PHEROMAX 2ml i po przeczytaniu ulotki załączonej do produktu czym prędzej zaplikowałem wskazaną dawkę no i jakoś po 20 min czułem sie dziwnie znaczy miło taki żywy pobudzonny gotowy do działania Postanowiłęm iść do klubu zobaczyć jak to działa po zaplikowaniu następnej dawkie tak jak proponowano po około -3 godzin po 1 dawce no siedzimy sobie z kumplami przy stoliku i juz coś zaczęło sie dziać nagle laska siedząća obok zerkała raz po raz na mnie Następnie kumpel poznał mnie z 2 kolezankami tak sie jakoś złozyło ze zostałem sam z 2 kobietami przy stoliku po chwili jakies niecałe 5 min jedna powiedział do 2 coś na ucho i nagle same zaczęły ze mną gadać bardzo dużo pytały gdzie mnieszkam ile lat mam co robie i tak dalej moze to zbieg okolicznośći nie oczekuje aż tak wielu zeczy po feromonach,po czym pomkneliśmy na parkiet i tańczyłem z jedną z nich normalnie szok jeszcze nikt tak nie patrzył na mnie w tańcu i przyblizała sie coraz blizej sama mnie obejmowała jak by szukała kontaktu ze mną był to taniec dos miły potem wybrałem się do baru obok stał jeszcze jeden kumpel chciał coś zamówić a ona spokojnie ale kolega był pierwszy (czyli ja) i była miła fakt ze byłem pierwszy ale cały czas patrzyła mi w oczy nie wiem co myśleć o tym ale wydawało mie sie mocno ze to dział dziś piątek znów ide sie bawić zobaczymy a i jeszcze jedno praktykantka z którą mamy angola nie wiele starsza chyba o rok czy 2 według mojego kumpla niby cały czas na mnie patrzyła a i zrobiła sprawdzian i jakimś cudem mi i kumplowi obok dała ten sam rząd dziwne nie Pozdrawiam naprawde warto miła zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbkę Pheromax'u aplikuje się tak samo jak Alchemy czy RM. Jest to malutki flakonik zakończony kuleczką, którą się aplikuje na skórę. Coś takiego jak deo w kulce tyle, że o wiele mniejsze.

 

Osobiście uważam, iż Pheromax w kulce lepiej się aplikuje niż duży produkt- nie mówię tu o wszystkich produktach w spray'u.

Flakon Pheromax przy naciśnięciu główki dozuje dużo środka, a naciskanie do połowy jest trochę uciążliwe, gdyż środek spływa z aplikatora. Zawsze feromony aplikuję po obu stronach szyi i gdy naciskam główkę aplikatora (dosuję na nadgrastki, po czym na szyję- dokładnie tak jak jest to pokazane w filmiku Pheromax na feromony.pl)- aplkacja dotyczy Pheromaxu, duży flakon- środek spływa z nadgarstków i jest to trochę denerwujące.

Chikarę stosuje się dobrze, gdyż aplikator dozuje mniej środka i owy nie spływa.

 

@marcinas- a miałeś coś podobniego w przeszłości? Masz dziewczynę? Jak się zachowywała po aplikacji feromonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj otrzymałem próbkę PHEROMAX 2ml i po przeczytaniu ulotki załączonej do produktu czym prędzej zaplikowałem wskazaną dawkę no i jakoś po 20 min czułem sie dziwnie znaczy miło taki żywy pobudzonny gotowy do działania Postanowiłęm iść do klubu zobaczyć jak to działa po zaplikowaniu następnej dawkie tak jak proponowano po około -3 godzin po 1 dawce no siedzimy sobie z kumplami przy stoliku i juz coś zaczęło sie dziać nagle laska siedząća obok zerkała raz po raz na mnie Następnie kumpel poznał mnie z 2 kolezankami tak sie jakoś złozyło ze zostałem sam z 2 kobietami przy stoliku po chwili jakies niecałe 5 min jedna powiedział do 2 coś na ucho i nagle same zaczęły ze mną gadać bardzo dużo pytały gdzie mnieszkam ile lat mam co robie i tak dalej moze to zbieg okolicznośći nie oczekuje aż tak wielu zeczy po feromonach,po czym pomkneliśmy na parkiet i tańczyłem z jedną z nich normalnie szok jeszcze nikt tak nie patrzył na mnie w tańcu i przyblizała sie coraz blizej sama mnie obejmowała jak by szukała kontaktu ze mną był to taniec dos miły potem wybrałem się do baru obok stał jeszcze jeden kumpel chciał coś zamówić a ona spokojnie ale kolega był pierwszy (czyli ja) i była miła fakt ze byłem pierwszy ale cały czas patrzyła mi w oczy nie wiem co myśleć o tym ale wydawało mie sie mocno ze to dział dziś piątek znów ide sie bawić zobaczymy a i jeszcze jedno praktykantka z którą mamy angola nie wiele starsza chyba o rok czy 2 według mojego kumpla niby cały czas na mnie patrzyła a i zrobiła sprawdzian i jakimś cudem mi i kumplowi obok dała ten sam rząd dziwne nie Pozdrawiam naprawde warto miła zabawa

 

Łojezusicku :shock: nigdy nie widziałem tak długiego zdania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imesh- pamiętam, że w podstawówce nauczycileka od polskiego pokazała nam książkę pisaną jednym zdaniem- ok 60- 80 stron :P

 

@marcinas- więc jak to było???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

W przeszłosci nie miałem az takich przeżyć tance z kobietami były ale ten wydawał mi się wyjątkowy. Te spojrzenia były niesamowite Wczoraj oczywiście imprezka w 3 klubach w pierwszym tylko popiliśmy sobie. Wydawało mi się ze spogląda na mnie pewna kobieta no tak było zerkała pare razy.W 2 klubie nic nawet brak zainteresowania szok!! W 3 z kpumlami poszliśmy na parkiet .Byłem odrobine wstawiony ale widziłem spojrzenia kobiet niektóre nawet tak nieswiadomnie, nie wiedząć ze ja tańcze za nimi przysówały sie bliżej.Poznalimy 2 dość fajne laski. po przedstawieniu się nic tylko 1 taniec.Ja byłem mało aktywny nie chciało mi się juz tańczyć potem juz ich nie widziałem dopiero przy końcu imprezy one tez już troszkę teges... no i się żegnamy ,a jedna znich mówi :ciebie pamiętam ty jesteś Marcin ale imon moich kolegów nie pamiętała nie wiem moze zbieg okolicznosci No a generalnie dziewczyny nie mam A potem kobita taksówkarz , dziwne i w nocy jeszcze do tego,no to myślałem ze mnie zagada tam w tej taksówce na śmierć ja zmęczony troszke juz bardziej teges... a ona nawija. No to byłby koniec wrazeń na teraz .

Reasumując: Po aplikacji juz teraz nie czuje sie taki pobudzony ja pierwszego dnia i co do imprezy to nie wiem co o tym myśleć może byłem za bardzo piajnyi widziałem coś czego nie było a moze klub to nie miejsce aby feromony działały tak jak powinny .Tak myslę przynajmniej za duzo ludzi, troche pijanie duzo dymu i takie tam.A co do stylu mojego pisania to na pewno było spowodwowane tym ze byłem tak pobudzony prze te feromonki ze nie myślałem o tym. Nie wiem zobaczymy co dalej mam nadzieje ze pierwszy raz nie był najślniejszy ze teraz też bede miła jakieś przygody Myśle o zakupie czegos jeszcze co dwa to nie jeden prawda no zobaczymy Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności