Skocz do zawartości

NPA sprawdzanie


kkkkk0

Rekomendowane odpowiedzi

OToz stosuje juz z miesiac NPA. Przysylka przyszla chociaz z pewnymi uszczerbkami na moim NPA ale popsistu nie mam czasu aby zajac sie tym wiec postanowilem stosowac mimo tego.

NPA mozna porownac z PHX. Sa usmieszki sa pojrzenia bezczelne hehe i takie tam. Stosuje jak zauwazylem ok 1.5 boje sie przesadzic.

Stosujac NPA zauwazylem ze stalem sie osoba jeszcze bardziej jakby szanowana znana troszke innaczej ludzie patrza na mnie pozytywnie oczywiscie. chociaz pamietam jak zastosowalem pierwszy raz to malo co by nie bylo 3 dymow przezemnie .

 

Moge stwierdzic ze stosujac NPA , jego dzialanie ciagle rosnie z tyg na tydzien widze inne efekty i jego DZIALANIE SIE WZMACNIA.

 

ostanio po zasotsowaniu NPA stalem sei tak jak pisza inni ODWAZNIEJSZY NIE WIEM DLACZEGO robie rzeczy ktorych wczesniej nie robilem.

 

Teraz laczenie z innymi Ferio Tzn., z PHX to bardzo dobre polaczenie szkoda ze PHX mi sie juz skonczyl ale kilka razy laczylem i bylem pozytywnie bardzo zaskoczony bo na tte co nie dziala Phx dziala Npa i odwrotnie.

Bardzo czesto na zajecia lacze NPA z BTB , to tez dobre polaczenie chociaz jesli chcesz uwodzic to te pierwsze jest lepsze eehe.

 

PRZygody.

BYlo ich troszke tylko powtarzam musisz dac cos z soebie bo to malo co daje.

DZialanie NPA prawdziwe dodajac sowja osobowosc zobaczylem na swojej kolezance z ktora mieszkam. NA poczatku bylismy tylko przyjaciolmi ale jak zaczelem z nia mieszkac o tak, oczywiscie stosuje fero to widze jak jej zachowanie sie zmienia wobec mnie na pozytyw widze poprostu nie wiem czy sie niemyle ale ona cos zaczyna do mnie czuc jednym slowem przy......la sie do mnie ,narazie jest dobrze mi z tym i nie zamierzam zmieniac relacji miedzy mna a nia.

 

DODAJAC SIEBIE DO FERA W PELNI WYKORZYSTUJESZ DOPALACZ JAKIM JEST FERO.

W najblizszym czasie jak nazbieram sobie kase musze kupic PHX. to mnie zaczyna uzalezniac.

JAk zakupie sobie PHX i bede dluzszy czas laczyc z NPA to postaram sie opisac moje spostrzezenia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

TEraz wiem ze feromony naprawde zadzialaly Na moja przyjaciołke.......

 

tylko nie wiem czy to dzieki BTb czzy NPA ale chyba razcej NPA boje sie uzyc PHX na nia bo nei wiem co bedzie sie dzialo.hehe

AHA zauwazylem ze stosowanie fera przy obecnosci pewnej dziewczyny przez ok 2 tyg to robisz jej z mozgu wode bo ona ciagle wyczuwa fero.........>\\

 

pozdrawiam mialem czas to napsialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności