Skocz do zawartości

Poradźcie


Cezar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jest delikatny problem, bylo by milo jakbyscie mi troche pomogli :D

 

Jest sobie panna, poznalem ja jakies 2 miesiace temu. Wpadla mi w oko, troche pokombinowalem, poznalem ja. Okazalo sie ze ma troche problemow, wiec uznalem ze najlepiej bedzie jak dam jej troche ciepla i pomocy.

Rzeczywiscie, dlugo nie musialem czekac. Zaczelismy byc ze soba, bylo zaje**scie. Caly czas bylem slodki, kochany i czuly. Ja wpadlem, po niej widzialem, ze tez jest wkrecona.

 

W koncu przyszly ciche dni. Okazalo sie, ze ma jakies dylematy, kolejne problemy i ze chce sie zastanowic co dalej z nami. Ja dalej bylem pomocny, na nic nie naciskalem. Nic to nie dalo i byly ze 2 tygodnie ciszy i 0 kontaktu.

 

Ostatnio sama zaproponowala spotkanie. Na poczatku uslyszalem, ze brakuje mi stanowczosci i zdecydowania. Potem bylismy w kinie i bylo calkiem sympatycznie... :D

 

Zalezy mi na niej i chcialbym zeby cos jeszcze z tego bylo. Bycie pewnym siebie i stanowczym nie stanowi dla mnie problemu. Przy niej bylem miekki, bo taka obralem strategie.

 

I tutaj czekam na porady.

Czy feromony moga mi pomoc w ewentualnym odzyskaniu tej panny?

Czy sprawia, ze bede sie jej wydawal bardziej zdecydowany i stanowczy?

Jezeli tak, to jakie?

 

Dzieki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to stałeś się jej przyjaciółką...były jakieś kłótnie miedzy Wami ? Zakładam że nie a w zwiazku tak samo jak i pomoc potrzebne są również kłótnie. Moim zdaniem Ona daje Ci na talerzu to co "musisz zmienic " przestań byc taki miekki pokarz jaja mówiła ze nie jesteś stanowczy zdecydowany wiec co trzeba z tym zrobic ? sam sobie odpowiedz :-) a dopiero potem kup fero bo fero za Ciebie tego nie zmieni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam . Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie powinienes zrobic jestes stworzonydla niej. Pamietaj by wizualizowac to co pragniesz osiagnac. Koniecznie poswec kilka mintek na Twa luba dziennie. Mysl o tym jak bedzie Wam obojgu wspaniale. Inne mysli odrzucaj. Jest dobrze a bedzie wspaniale.

(Pamietaj wizualizowanie konieczne jest w czasie terazniejszym tak jakbys juz z nia byl juz tego dokonal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj by myslec o tym co bedzie w terazniejszosci. Sam przekonaj sie

http://www.nlppolska.pl/forum/

Polecam SEKRET - taka mila lekturke dla poczatkujacego gracza. Zauwazysz wiele prawd wiele bledow.

Polecam ja gdyz jako nieliczny naprawde jestes zainteresowany swiatem. Zaufaj mi znajdz sekret a cale Twoje zycie bedzie inne. <--- zaawansowany NLP!!! Dziekuje Ci ze poswieciles swoj czas mojemu zdaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności