Skocz do zawartości

Mieszanka?!


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos probowal mieszac pheromax z perfumami w malej buteleczce zeby mozna bylo wziasc to na impreze i aplikowac co jakis czas. Bo jak zaaplikuje przed wyjsciem z domu to podziala troche a wiekszosc juz sie ulotni zanik tam dojde (wczesniej jeszcze na piwko!) dlatego tak mysle jak to zrobic, nie ma za duzo takich butelek. Jednak wpadla mi w oko buteleczka po kroplach na alergie (ma nawet psikacz) :D co myslicie sa jakies przeciwskazania, czy wystarczy dobrze umyc. Wogle poradzcie w jakich proporcjach mieszac zeby bylo zaje**scie i zeby nie przedawkowac. na pewno macie takie doswiadczenie poradzcie cos???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze "ktos" probował jest gdzies temat o tym musisz dobrac propostrcie aby sterzenie bylo ok ja gdzies na forum o tym jest a co do piwa to po co Ci jeszcze fero ? ;) no zart oczywiscie. ale tak na marginesie tooszczedz sobie to piwo. pozdro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdro Kamil .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to po co :D uchlam sie bede mial gadanie i jeszcze do tego dzialanie feromonkow, zyc nie umierac. Tylko sie martwie zeby dokladnie te krople wymyc zeby sie jakas chemia nie namieszala i nie daj boze zapach nie zepsul ??? Napisz ktos jakie proprcje sa najlepsze bo slyszlem o wielu mozliwosciach (w ulotce nawet jest) kto testowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie uchlasz to bedziesz wiedzial z kim gadasz ?:D zreszta przed wyrywaniem lachonów nie powino sie pic chyba ze drinki bo smierdzi z mordy i laski uciekaja od pijaków no ale jak wolisz pewnie dobrze Ci idzie uwodzenie po pijaku :D

 

 

 

Chodzi Ci ze chcesz wymyc dokladnie buteleczke z perfumami ? jesli tak to nie ma sensu bo fero sie miesza czasami z perfumami wiec dokladnie szorowac nie trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po perfumach, nie mam takich buteleczek. Najlepsze jakie znalazlem to po kroplach do nosa, sa tak male ze mozna je schowac do kieszeni i aplikowac na miejscu co jakis czas :D

 

A tak wogole to ze bedzie czuc alkochol to sie nie martw bo jak jest impreza to raczej wszyscy pija i jak cos moga czuc po pijaku to jedynie "obce" zapachy do ktorych sie nie przyzwyczaili i mysle ze dlatego fero i tak bedzie dzialac na nich i na mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności