Skocz do zawartości

Pheromax Women??!! inny niz zazwyczaj...:/


mała23**

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ferumowiczow:)

A wiec peewnego razu zamowilam Pheromax women i gdy go uzylam bylo mi cieplo wiecie o czym mowie i byl bezwonny, bardzo bylam zadowolona z tgo produktu!!:)-dzialal:):):) uuu nawet brdzo;)

Dostalam niedawno siodemka kolejny i troszke sie rozczarowalam, wizualnie jst identyczny z tym zee po uzyciu nie poczulam "udrzenia" ciepla wogole!!:( i pachnie jakos tak dziwnie...:(:( prosze o pomoc mieliscie tez tak??? az sie boje go uzywac w pracy a mam ciagly kontakt z klientami w biurze...

 

PROSZE o pomoc....:(

Asia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała23 ja nie tak dawno temu zamówiam swoje pierwsze opakowanie pheromaxu-próbkę.. Od razu poczułam uderzenie ciepła i.. delikatnie mówiąc DZIWNY zapach.. Ostatnio jednak dostrzegłam, że nie zawsze jest to uczucie gorąca.. Dziwnie jakoś, hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, a mogłybyście napisac swoje wrazenia po stosowaniu pheromaxa? chce go zakupic, jedna mam watpliwosci, czy to nie aby zwykły pic na wodę.

 

opiszcie swoją sytuację życiową, wiek i codziennośc w jakiej go używacie.

 

Zauważyłyscie jakąś koknkretną zmianę??

 

Pytam, bo wypowiadają sie głównie Panowie- jednak ja tez chiałabym uzyskać satysfakcjonujące odpowiedzi na moje pytania;D. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej droga wodo mineralna :D Z tej strony drink z wódki i pomarańczy :) haha, żarcik. No więc ja już około półtora roku używam Pheromaxa. Mam 19 lat i używam fero praktycznie na co dzień. Myślę, że efekty naprawdę są. Wzrosła moja atrakcyjnośc wsród chłopaków, zarówno w życiu codziennym, jak i na imprezach. Wiesz jak się już tak długo stosuje fero, to potem trudno stwierdzic czy powodzenie jest wynikiem fero, czy tez Twojego osobistego uroku. Ale na pewno Pheromax działa. To co najbardziej rzuca się w oczy to fakt, że wielu facetów się gapi na mnie, kręci koło mnie... Więcej niż kiedyś, jak nie stosowałam fero. A na dyskotekach... radzę uważac, bo faceci sa bardzo... bezposredni delikatnie mówiac. Na parkiecie od razu namiętne pocalunki, mozna sie tez spodziewac roznych propozycji :D chociaz oczywiscie wszystko zalezy od osoby i sytuacji. Przede wszystkim radzę spróbowac i sie przekonac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę od teraz z czystym sumieniem przyznać, że to DZIAŁA! Tak, tak. I prawdą jest, że fero pomaga, nie robi nic za nas. Jeśli wiemy, czego chcemy to pheromax jest niezłym powerem! Po kilkunastu próbach w końcu poznałam jego moc i się do niego rpzekonałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następuje sprzężenie zwrotne - gdy stosujesz feromony, stajesz się bardziej męski, przebojowy i śmiały. Takie nastawienie sprawia, że Twój organizm sam zaczyna produkować większą ilość podobnych feromonów.

 

wlasnie, ciekawe, czy tak jest naprawde...jak by tak bylo, to bylo by dobrze...

 

Jest jeszcze bowiem druga opcja, mniej ciekawa,

w ktorej to, uzywajac sztucznych feromonow sprawiamy, ze nasz organizm przestaje je produkowac, bo ma je dostarczone z zewnatrz.

 

Podobnie dzieje sie z ludzmi, co szpikuja sie testosteronem...

gdy dostarczaja go z zewnatrz, maja go w nadmiarze, jednak gdy

odstawia, to zaczynaja sie u nich meskie problemy...

i musi uplynac troszke czasu, zanim organizm sam zacznie go produkowac.

 

Pozdrawiam,

Rav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności