Skocz do zawartości

NPA dla kobiet!!!!


Ann_Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałam kierownictwa feromony.pl czy w ich sklepie będą dostępne NPA dla kobiet. Odpowiedziano mi, że tak, jeśli będzie zainteresowanie ze strony klientów. Ja bardzo bym chciała wypróbować tych feromonów w wersji dla kobiet, bo podobno te dla facetów są ekstra. Przy tym byłoby mnie na nie stać, bo są tańsze od Pheromaxu, który też jest dobry, no ale cena robi swoje... Więc wpisujcie kto jest zainteresowany ofertą NPA dla kobiet (szczególnie dziewczyny oczywiście :)!!! Jeśli będzie dużo wpisów, to być może te feromony będą dostępne w naszym kochanym sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Pomimo, że dość dużo czasu upłynęło od oryginalnego zapytania, chciałabym się przyłączyć do prośby Ann_Angel o NPA dla kobiet.

Może zainteresowanie jest mniejsze, ponieważ nie ma go w ofercie feromony.pl...?

 

 

No, Panowie, który chciałby się znaleźć pod moim wpływem, kiedy będę miałą na sobie ten specyfik? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o produkty to jestem za,sklep Feromony.pl mógłby powiększyć troszkę swoją ofertę tak chociaż o dwa nowe specyfiki,moje propozycje to Human Euphoria Cologne,Primal Instinct,Perception w normalnej wersji i tak jak kolega napisał Alter Ego,coś z tych produktów bym proponował dla lepszego rozwoju firmy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Ciebie Cassi to ciekawe jak Ty byś się znalazła pod wpływem mojego

Matrixa :twisted: Napiszę tylko tyle,że wszystkie kombinacje opisane tutaj na

Ferum.pl wysiadają do mojego obecnego kombossa którego stosuję tylko na specjalne okazje bo naprawdę tak wymiata,że laski głupieją :twisted:

 

Pozdrawiam Cię Ciepło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że niedługo i babeczki będa mogły wypróbować NPA.

 

 

Bullet, skoro masz takiego kombossa, że aż inni wysiadają, to po prostu strach podejść :wink: Prawdę mówiąc wolałabym dla kogoś "stracić głowę" niż "zgłupieć", bo nawet szaleć trza rozumnie 8)

 

pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jejciu zgłupieć,stracić głowę,szaleć,oszaleć to raczej ogółem to samo... :)

nie bierz tak tego do siebie :wink:

Ale szczerze inne kombinacje wysiadają...nie inni:)

Kobiety jeszcze raz mocniej się nie kontrolują niż przy użyciu innych...

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullet jak możesz to zapodaj ten swój mix. Może chociaż wyślij mi na priva jak nie chcesz go ujawniać na ferum. Może zadziała na moją koleżanke. Kurcze chwytam się już wszystkiego żeby tylko ją sobą bardziej zainteresować i sprawioć żeby się do mnie bardziej zbliżyła. :( Z góry dzięki

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullet jak możesz to zapodaj ten swój mix. Może chociaż wyślij mi na priva jak nie chcesz go ujawniać na ferum. Może zadziała na moją koleżanke. Kurcze chwytam się już wszystkiego żeby tylko ją sobą bardziej zainteresować i sprawioć żeby się do mnie bardziej zbliżyła. :( Z góry dzięki

 

Pozdro

 

Zdzichurychu z chęcią podzieliłbym się z Tobą tą kombinacją,ale jaką ja mam pewność,że nie ujawnisz jej tutaj...Ja szczerze ujawniłbym ją tutaj ale sporo przemyśleń,czasu,kasy,poświęceń,nauki,prób i błędów w to włożyłem...a i jeszcze jedno zaraz znajdzie sie jakiś zazdrosny krytyk i dlatego nie chcę jej nikomu zdradzać niestety ale ten patent mam tylko dla siebie...

 

Szczerze Powodzenia Ci Życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullet po co miałbym to ujawniać na ferum??? Mi feromony są potrzebne tylko po to żeby maksymalnie zbliżyć się do jednej dziewczyny na której bardzo mi zależy i robie co sie da żeby ją w sobie rozkochać. Mi nie zależy na podrywaniu lasek w dysce i gwarantuję Ci że nie ujawnie Twojego przepisu na ferum bo niby po co? Nie mam w tym żadnego celu. Więc naprawde wielka prośba do Ciebie bo może to mi coś da w stosunkach z obiektem moich uczuć :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na początek muszę Cię bardzo przeprosić za nadzieję którą Ci zrobiłem...ale szczerze dużo nad tym myślałem i stwierdzam,że nie mogę Ci ujawnić tej kombinacji...

A oto powody:

-w ogóle Cię nie znam...

-za cholerę nie mogę mieć pewności,że tego komuś nie ujawnisz...

-sporo kasy kosztuje ta kombinacja...

-nie mogę Cię zapewnić,że akurat Tobie to pomoże,

-możesz się zawieść,bo jak te opisane tutaj na forum Ci nie pomagają...a też są całkiem niezłe,to najprędzej może tak wyjść...

-mnie kosztowało to sporo wysiłku,poświęceń,godzin pracy...

-i jak napisałeś,że chodzi Ci tylko o jedną kobietę którą chcesz uwieść i w sobie rozkochać to raczej nie ten miks tylko któreś z opisanych na tym forum,są one bardziej przeznaczone do takich celów jak wyżej opisałeś,bo on jest bardziej do podrywu na discoteke,wtedy nie ma sobie równych...

Tak więc za dużo mam sprzeciwów żeby ją Tobie zdradzić...

 

Moja rada jest taka,masz feromony,które nawet same w odpowiednich ilościach świetnie działają a jak one Ci nie pomagają to raczej musisz zmienić coś w sobie...Mogę polecić Ci książki "Szkoła flirtowania","Sztuka uwodzenia"Sam je kiedyś przerabiałem i naprawdę jak tylko się chce to można samemu dużo więcej zdziałać...

 

I bez feromonów ludzie się kochają :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem. Jeżeli ten mix jest tylko na podryw to faktycznie nie dla mnie a co do tych fero co mam czyli chikary i npa to jeszcze takiego konkretnego testu nie zdążyłem zrobić. Może uda się jutro. A tak wogóle to ta buteleczka npa jest jakaś chyba lipna bo wystarczy ją na chilę odwrócić (zakręconą) i po odkręceniu palce mokre :( I jak tu odmierzyć pół kropli??? :(

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem. Jeżeli ten mix jest tylko na podryw to faktycznie nie dla mnie a co do tych fero co mam czyli chikary i npa to jeszcze takiego konkretnego testu nie zdążyłem zrobić. Może uda się jutro. A tak wogóle to ta buteleczka npa jest jakaś chyba lipna bo wystarczy ją na chilę odwrócić (zakręconą) i po odkręceniu palce mokre :( I jak tu odmierzyć pół kropli??? :(

 

Pozdro

 

Ciesze się,że mnie rozumiesz... :)

Co do NPA to ja nie mam żadnych problemów z dozowaniem,dla mnie ta buteleczka i dozownik są skonstruowane idealnie do uzyskania połowy kropli...

Ja dozuje tak jak jest napisane na instrukcji,czyli odkręcam,przykładam palec,przekręcam na chwilkę(około3sekundy) do góry nogami po czym znowu przekręcam i odkładam palec,otrzymuje wtedy na nim mokrą plamę którą następnie wcieram w pożądane miejsce,tak jak opisałem otrzymuje się około pół kropli.

 

Jak posiadasz Perception i Chikarę to mam naprawdę niezły ekonomiczny mix któty w moim przypadku świetnie się sprawdził...

Dosyć,że na mnie wpłynął wspaniale to cały dzień miałem tak udany,że brak mi słów...

:D krótka treść moich przeżyć po zastosowaniu tej kombinacji,na mieście,w markecie jaka jazda nie poznawałem sam siebie,pierwszy nie znajomym kobietom mówiłem cześć po czym prawie każda za wiecha i się oglądała,uśmieszki,szczęśliwe oczy,mrugnięcia te sprawy...Zapoznałem cztery laski :D Dużo opowiadać by o tym dniu co się działo,masakra :D:twisted::shock:

 

Jak chciałbyś proporcje i miejsca stosowania napisz prywatnie do mnie to Ci przeslę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullet, zupełnie nie rozumiem po co ta konspiracja. Właśnie po to jest to forum, żebyśmy mogli dzielić się swoimi najlepszymi mixami, rozmawiać o tym i dzięki temu dobierać jeszcze lepsze mieszanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Ty dużo informacji uzyskałeś od użytkowników, którzy dzielili się swoimi spostrzeżeniam. Jeśli sam nie chcesz się podzielic, to nie pisz o tym, bo i po co? Mamy Cię błagać czy zazdrościć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Otrzymaliśmy wiele prósb o wprowadzenie NPA Woman do oferty. W tej chwili mogę uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że będzie on dla Was dostępny!

I to już niedługo! :)

 

Może nawet na Dzień Kobiet? Fajnie by było... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności