Skocz do zawartości

Początek przygody z fero (nowe tchnienie w związku?) Help :)


Idylla_Shee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Moi Drodzy Ferumowicze :)

 

Idylka dziś u Was po raz pierwszy na pewno nie ostatni :wink:

 

Postanowiłam rozpocząć moją przygodę z fero , zamówiłam próbkę pheromax woman,przyszedł dziś i ciężko sie głowię jak go użyć aby odniósł efekty na moim ukochanym :)

 

Korci mnie by już dziś zrobić coś miłego dla mojego narzeczonego - planuję wyporzyczyć film , zrobić kolacje , jakieś winko :)

 

Jesteśmy razem 5 lat i jest świetnie ale dlaczego nie ma być jeszcze lepiej ;) ? Mieszkamy razem, widujemy się co dzień, co noc ,żyjemy juz jak stare małżeństwo :D W łózku nie ma żadnych problemów , jest gorąco i miło ;) To bardzo miłe ale do tego chciała bym dodać jeszcze coś - to szaleństwo , które jest zawsze na początku :) , gdy wszystko sie zaczyna , gdy jest nowe :) To uczucie jest piękne i niesamowite ale wiadomo,że nie trwa wiecznie :( A ja chcę bardzo by znów popatrzył na mnie tak jak na początku ;)

Z taką samą naiwną fascynacją :D a z pewnych źródeł wiem, że to możliwe :)

 

Czytając posty na forum i opinie o tym,że fero zdarza się nie działać trochę się przeraziłam :shock:

 

Mój facet zawsze był czuły na zapachy i pokładam w tym nadzieję :)

 

Pomóżcie,dajcie kilka wskazówek jak najlepiej skorzystać z tego diabolicznego narzędzia jakim są fero :twisted::D

 

Oj chciała bym zobaczyć w jego oczach to samo światełko co kiedyś :P

 

Proszę o porady , za każdą będę niezmiernie wdzięczna :D

 

Pozdrawiam moi Drodzy!!

 

See U :wink: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności