Skocz do zawartości

Chikara... error


4Fr33dom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to mój pierwszy post tutaj wiec chciałby, wszystkich pozdrowic i podziekowac za obszerną wiedze zawarta na forum, juz od dluzszego czasu tu zagladam :P

 

Ale mam mały problem...

 

Dziś dostałem Chikare, wysyłka szybka, wielkie podziekowania dla sklepu!

 

Problem jest w jednej rzeczy, po zaaplikowaniu 1 psikniecia z lewej strony szyi i 1 z prawej.

Chodzi o zapach i reakcje mojej dziewczyny na niego... nie wiedziała ze to feromony, nie wiedziała nawet ze zamówiłem jakis perfum. Po pierwszym kontakcie (zapachowym :D of korsss) wyczuła coś nowego i zapytała czy to jakiś nowy perfum, ja odpowiedziałem ze znalazłem gdzies tam jakąś próbke i czy jej sie podoba, natomiast jej odpowieź była że cytuje: "no coś Ty! to śmierdzi jak pot"!!! no i u mnie szok!!!

Potem jeszcze kilka razu napomniała że nie chce sie przytulac bo śmierdze (zapobiegając głupim wypowiedzią, to było godzine po rannej kąpieli) i że mam wyrzucić tą próbke... ;( nigdy w życiu...

Przeciez wszędzie piszecie że Chikara ma świetny zapach a tu take coś!!!

No i mnie też sie z początku podobał a potem juz sam zaczałem czuć zapach "potu" (choć nie wiem czy to nie była jakaś forma wmówienia sobie tego...)

No wieć postanowiłem spytać sie innej osoby o zapach mojego "nowego perfumu"... i co? odpowiedź ta sama!!!

 

Wy też macie z Chikarą takie przeżycia???

nie mówie o samo działanie ale że ludzie mówili że śmierdzicie potem???

 

kolejne pytanie to czy znacie jakies dobre perfumy które dobrze sie zgrywaja i maskuja Chikare??

 

licze na liczne odpowiedzi,

Pozdr!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja takich przeżyć nie miałem a na temat tego zapachu słyszałem same miłe żeczy, nawet pare dziewczyn przychodziło aby sprawdzić zapach :)

i wszystkim jakoś bardzo się podobał a jak "nawciągały" się tych feromonów to odpędzić się od nich nie da :D

 

2 psiknięcia to dużo jak na początku też dawałem 2 psiknięcia to efekty były mniejsze niż teraz jak się nauczyłem stosować tzn jedno psiknięcie na nadgarstek i rozsmarowywuje na drugi i potem obiema rękami za uszy i na podbrudek.

 

 

spróbuj tak może poprostu miałes na sobie tego za dużo..

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę, że 2 psiknięcie to może za dużo. Wprawdzie Chikary nie stosowałam :lol: Ale myślę, że coś w tym jest :) Sama bowiem dostrzegłam na swoim przykładzie (stosuję phermoax), że najlepsza dawka to 1,5 psiknięcia a 2 nie daje już takiego efektu.

Poza tym jak to już wiadomo... każdy może wyczuwać fero inaczej... hmmm. Spróbuj zaaplikować póki co mniej i obczaj jej reakcję, powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę, że 2 psiknięcie to może za dużo. Wprawdzie Chikary nie stosowałam :lol: Ale myślę, że coś w tym jest :) Sama bowiem dostrzegłam na swoim przykładzie (stosuję phermoax), że najbardziej hard-corowa :lol: dawka to 1,5 psiknięcia a 2 nie daje już takiego efektu.

Poza tym jak to już wiadomo... każdy może wyczuwać fero inaczej... hmmm. Spróbuj zaaplikować póki co mniej i obczaj jej reakcję, powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest efekt ze feromony działąja na kazdego z nas inaczej.

To prawda ze Chikara ma mily zapach ale dla osob ktore nie sa tak podatne na fera.Przeciez Kazdy z nas odczuwa je inaczej.

Osoba ta ktora wyczuwa Chikare JAkos inaczej mowi ze smierdzi najwidoczniej ma bardzo wrazliwy Nos.;d

Czesto przeciez tez bywa ze nawet po zastosowaniu innych fera i zamaskowaniu je perfumami' czuc zapach fero....to co tam kazdy se odbiera inaczej. Wiec niz dziwnego ze odczuwa je takze w chikarze.

Inny argument to to ze przesadziles.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku próbach stosowanie rzeczywiście zauważyłem że mniejsz ilość dużo więcej daje.

Niemniej jednak zapach zbyt bardzo nie przypadł do gustu mojej dziewczynie i jestem teraz w kropce... wydałem kupe kasy na coś czego praktycznie używać nie bede. ;-(

 

Jak myślicie czy bedzie możliwość wymienienia za dopłatą na Perfect 10???

 

Bo ten "podobno" jest bezwonny??

 

i powiedzcie jakie macie z nim doświadczenia??

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności