Skocz do zawartości

feromony -opóźnione działanie?


patryczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po głębokim zastanwieniu postanowiłem zamówić NPA i Pheromax(próbka). Dostałem także próbkę chakiry. Po dwukrotnym stosowaniu w ciągu tygodnia nie zauważyłem jakiś efektów. Jednak próbowałem dalej. Pewnego dnia zastosowałem 1 psiknięcie pheromax i ok 1,5 kropli NPA-nareszcie zaczło coś działać. Jednak zauważyłem coś dziwnego :shock: Stosowałem feromony w kratkę ( jednego dnia tak następny dzień nie) Zaskoczyło mnie to że dni po których stosowałem feromony były lepsze(chodzi mi o efekty). Podsumowując - 1 DZIEŃ POS ZASTOSOWNIU- EFEKTY SĄ, DZIEŃ Z FERO-NORMALNY. Czy mozliwe jest to iż stosując feromony jednego dnia pozostają one na skórze na drugi dzień i przynoszą efekty? Nie mówie tu o ubraniach bo codziennie nosze inne. Jaką dawkę najlepiej zastosować mając w posiadaniu PHEROMAXI NPA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czesto bywa tak ze efekty fera widac po kilku dniach a nawet tygodniach. CZasami takze jest tak ze ty nie widzisz efektu po ich zastosowaniu dopeiro potem dowiadujesz sie ze cos..... bylo sprawka fera.

Mozesz rowniez nie widziec jego dzialania ale z czasem na pewno zobaczysz.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Widziałes sie z Paniami jak miałes na sobie fero i zobaczyles sie z nimi na drugi dzien bez fero.

Dlatego bo mając fero na sobie agresywne to prawie wszystkie panie są nie smiałe ,a na drugi dzien pokazałes sie im bardziej socjalnie gdyz nie miałes na sobie fero ,a one zapisały Ciebie w podswiadomosci jako faceta "Macho" nie czuły juz sie przy Tobie wstydliwe, tylko otwarte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A może po prostu skumulował się efekt fero, bo zostało Ci ich trochę, na ubraniu, włosach, czy skórze..?

 

Kiedy ponownie się psikałeś, było przedawkowanie, a kiedy ich nie użyłeś dawka ulatniająca się z np. ubrania była wystarczająca, by wywołać odpowiednią reakcję otoczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

kurde, ja stosuje juz Phx od ponad 3 tygodni i nie widzialem zadnych efektow, nic po prostu lipa. Rozmawialem z kolezankami i kumplami jak zawsze nawet przechodzilem obok roznych nieznajomych dziewczyn i nic, nawet specjalnie nie spogladaly na mnie ani nic, nie wiem co mam robic, testuje ciagle, po 3-4 godzinach uzupelniam troche te fero bo jest dosyc cieplo ostatnio i szybciej sie ulatniaja to wiadome, ale rozne dawki dawalem, przewaznie stosuje 1 cale psikniecie, z dowma za czesto nie probowalem a z mniejszymi to tez jakos nie wychodzi... Uzywam ich niecaly miesiac a juz widac ze ich ubylo i wydaje mi sie ze troche za szybko i szkoda mi ich uzywac tak czesto, co wiecej ze nie widac efektow to z dnia na dzien wierze ze w koncu cos sie wydarzy, nawet cos malego ale zebym wiedzial ze to ich sprawka, jesli po miesiacu nie bedzie zadnych efektow no to co byscie proponowali ?? Bo na dodatkowe fero mnie nie stac, musialbym zwrocic Phx i wtedy kupic a nie wiem czy tak mozna zbytnio....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności