Skocz do zawartości

Pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


BrudneMienso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, otóż jakis czas temu uwiodłem dziewczyne na Pheromax,

Byłem z nią niecały miesiąc, ona zerwała i to była moja wina. Jak juz z nią byłem to przestałem go uzywac. Wiem ze gdybym nie nawalił byłaby ze mna dalej. Teraz ona ma innego i chciałbym ją odzyskac, czy uzycie pheromaxa spowoduje ze znowu "zaiskrzy" ? A moze powinienem kupic inny feromon? Poradźcie, musze ją odzyskac wiem ze byłoby nam dobrze razem. Wiem ze feromon sam jej nieodzyska ale zawsze moze pomóc. Ona mnie teraz traktuje jak przyjaciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może ją uwiodłes nie phx, tylko sobą.

Teraz bedzie bardzo trudno powtorzyc to co było na początku,

Pierwszy raz jest najwazniejszy ,poprostu daj sie jej zapomniec ,albo poczekaj jak sama sie odezwie do Ciebie ,bo uwodzenie jej w tej chwili nie ma sensu przeciez juz ma Ciebie za przyjaciela.

Spróbuj Npa 1,5-2,5 kropli troche ją poruszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Npa 1,5-2,5 kropli troche ją poruszy :D

 

aż tyle ? jako ten "bardziej doświadczony" z feromonami nie uważasz że to może być za duża dawka ? ja po 1,5 kropli (czyli maksymalnej zalecanej dawce) odczuwałem ból głowy... wiem że każdy organizm reaguje inaczej i żądzi się swoimi prawami... ale czy mimo to będzie to odpowiednia dawka ? Ja osobiście muszę się przyznać że jeśli chodzi o NPA to najlepsze efekty widze po 0,5 kropli... ale jak to się mówi "świeżak jestem :wink: " więc nie zdziwię się jeśli niedługo odkryję coś nowego, bo póki co nie znalazłem dla siebie "odpowiedniej dawki" :wink: Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie masz racje , :)

Na nowe znajomosci 0,5 kropli styka czasami warto zwiekszac nawet do 2k kazda osoba jest inna warto po testowac ,ale to jest stara znajomosc ,trzeba lasce pokazac jakim jest sie facetem i 1,5-2,5 kropli powinno wystarczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.. 2 krople :wink: ale jak wiemy NPA ma swój specyficzny, niestety dla wiekszości, nieprzyjemny zapach (chociaż mi po pewnym czasie ten zapach bardzo się spodobał). Aby "zakamuflować" NPA w ilości 2 kropli trzeba by zużyć sporą ilość perfum, nie uważasz ? Czy w takim wypadku nie nastąpi przesycenie perfum na skórze ? Dobrze wiemy że perfumy są ładne, ale pod warunkiem użycia ich w odpowiedniej ilości. Gdy przesadzimy z perfumami, dla otoczenia ich zapach nie jest już taki "przyejmny" :wink: . Nie obawiasz się, że owej pannie może się nie spodobać przesycony zapach perfum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile musiałbym zastosować PHX zeby ją poruszyc :?:

Nie chce przesadzić ale nie chce tez dac za mało.

I jakimi perfumami pokryc zeby dodatkowo zwiększyc szanse.

Nie mam czasu na eksperymentowanie jaka dawka ani jake perfumy podziałają na nią najlepiej. Musze to zrobić w krótkim czasie bo mi ucieknie okazja raz na zawsze, dlatego prosze o rade w kwesti perfum.

Dysponuje czarnym adidasem "victory league" , pumą czarną , STR8 Marine, i espirit connect

 

Plzzz :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W sobote wytestuje phx na niej po długieeej przerwie, musze do niej wpasc po coś i wykorzystam okazje. Nie widzielismy sie od 3 miechów prawie nie licząs 2 spotkan ze znajomymi, teraz ma jeszcze innego kolesia ale zobaczymy jak zadziała po takiej przerwie phx, moze ją poruszy i sie jej zrobi kocioł w głowie:D, dorzuci sie jeszcze list miłosny bo walentynki są i mam nadzieje ze zauwazy mnie od nowa. Trzymajcie kciuki. Musi sie udac a jak nie to juz ostatecznie sobie daruje;/

 

 

 

 

 

 

 

A więc daruje sobie bo stwierdziłem ze nie warto, przejżałem na oczy, hipokryzji nie trawie ani innych "fochów" o byle co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności