Skocz do zawartości

Alchemy nie dziala ...


Lolq12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jest to moja pierwsza wypowiedz na Ferum. Lolq12 mam inne odczucia co do dzialania alchemy. Moim zdaniem jednak dziala o czym osobiscie sie przekonalem, Alchemy bylo moim pierwszym zakupem, efektywnosc jego dzialania sklonila mnie do tego zeby zakupic go po raz drugi. Oczywiscie nie jest to tak silne dzialanie jak pheromax czy npa. Pozatym nalezy pamietac, ze feromony sa modyfikatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie zgadzam się z przedmówcą. Feromony modyfikują nasze zachowania, ale same w sobie nie wyzwalają konkretnych reakcji, to znaczy jeśli jakaś kobieta nie przepada za tobą z pewnych powodów, to niekoniecznie pod wpływem feromonów zmieni zdanie. Jeżeli jednak będzie na tak, feromony podgrzeją atmosferę, sprawią, że jej "tak" zmieni się na "TAK!" :D

 

Osobiście wolę NPA lub Chikarę. Alchemy jest dla mnie za słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam, że w tym tygodniu użyłem pierwszy raz Alchemy. Wniosek? Bardzo dobrze działa! Nieraz nawet lepiej od NPA czy Pheromax. Myślę, iż nieraz daję za dużo tych ostatnich środków- 1 kropla NPA i jedna dawka

Pheromax ( a podobno jedna to już za dużo:) ). Alchemy jest dobre, ale dosyć szybko schodzi. Po 3 zastosowaniach ubyła już z 1/10- 1/8 produktu.

 

Pani z portierni w internacie zachowywała się wyraźnie uprzejmiej- Alchemy pewnie ją trochę podkręciło, bo już wcześniej byłem dla niej miły, a dodatkowo pogadała ostanio z moją mamusią a to i tak wzbudza zaufanie i wirarygodność.

 

Co do przedawkowania. RM jest trudno przedawkować, a co dopiero Alchemy. Moim zdniem to plus, bo nie przedawkuję jak to ma miejsce z Pheromax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Lolq12, Jeżeli nie widzisz różnicy to po co przepłacać? :P Oczywiście żartuję. Jeżeli nie widzisz różnicy, to się w sumie nie dziwię. Być może jesteś naturalnie taki nieśmiały, że feromony pomagają zbyt niewiele, aby było to widoczne. Poza tym pewnie przebywasz w tym samym środowisku, gdzie wszyscy mają o Tobie już wyrobione zdanie. To niesamowite, ale ludzie bardzo szybko umieją innych zaszufladkować w danych kategoriach. Aby docenić feromony być może musisz spotkać się z innymi ludźmi, wejść do innego środowiska. Sprawdź sam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Z tym alchemy to nie do końca prawda że nie działa. Ja zanim zaczełęm stosować phero poderwałem laseczkę w pracy, która miała chłopaka i nie do końca była przekonana co robi więc postanowiłem kupić feromony ( było to alchemy ) :lol: żeby jej pomóc w podjęciu decyzji :lol::lol::lol: no i stało się .... . Jak po wszyskim spytałem jej dlaczego to zrobiła nie umiała mi odpowiedzieć, powiedziała tylko że coś ją przyciągnęło :lol: , więc alchemy zadziałało prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności