Skocz do zawartości

Pheromax Pierwsze Wrazenia.


dawid0032

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Dzisiaj wytestowalem Pheromax. Nie jest on az taki ciekawy jak pisza na stronie, okropnie smierdzi. Matka prawie na mnie pawia puscila jak sie nim popsikalem, smierdzi takim potem chlopa z pola niemytego od tygodnia. A co to panienek to raczej nie zobaczylem wiekszych efektow. Tak samo jak bym tego nie mial tylko smierdzialo odemnie, chcialem zakryc ten szajc perfumami ale tez lipa, przebijalo caly czas. Panienki tam samo sie zachowywaly jak normalnie. Nie wiem moze za duzo od tego oczekiwalem.. Ale za tyle kasy za tyle ml to mogli cos lepszego zrobic. Nie bede odsylal, ale powiem wam ze najlepsze efekty przychodza jak sie pije a nie uzywa feromony. Po pijaku zawsze sie wszystko ogarnie. Napisal bym wczesniej ale sie dopieo obudzilem po ciezkim dniu:)

Jutro przetestuje to jeszcze ale jak tak bedzie walic to chyba sam pawia puszcze, matka wyczuwa to juz na kilometr. Moze dacie mi jakas rade ? Zapodalem pol dawki jak cos, zeby gadki nie bylo ze przegiolem. Jakie wy dokladnie widzicie efekty ? Bo czytalem ze kolesie widza jak ktos sie patrzy z drugiej strony ulicy. Ale to raczej bzdura bo nie czuje tego ta inna osoba z takiej odleglosci :/

Jezeli ktos moze mi pomoc to niech pisze..

Dodam jeszcze ze chodzilem po wielu knajpach.

Pozdrawiam,

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak efektów jak to określiłeś wynika pewnie z Twojego nastawienia. Im więcej oczekujesz, tym mniej zobaczysz :wink: A jeżeli psikniesz się, i myślisz że od razu zaczniesz wzbudzać zainsteresowanie kobiet, respekt wśród mężczyzn, bez własnej inicjatywy, no to niestety jesteś w błędzie. Musisz sam działać. Co z tego, że byłeś w wielu knajpach ? Jeżeli w każdej z nich siadłeś i czekałeś aż zaczną Cię oblatywać panny, to nic dziwnego że nie działo sie nic. Poza tym żaden feromon nie zmieni Twojego życia o 180 stopni, z dnia na dzień. Na efekty trzeba czekać dniami, a czasami nawet tygodniami. Więcej cierpliwości, a przede wszystkim aktywności. Wtedy na pewno "coś" zacznie się dziać. No i sprawdzaj, testuj, zmieniaj dawki... w końcu trafisz na właściwą dla Ciebie :wink:. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam.. :) Niestety musze podzielic uwagi na temat pheromax'a... kupilem probke by sprawdzic jak to dziala i... nie zauwazylem zadnych efektow... a nie mam wcale takiego podejscia jak co niektorzy ze mysle ze jak zastosuje to laski beda mi sie pchac do lozka drzwiami i oknami... (chociaz z jednej strony szkoda ze tak nie jest, no ale coz nie mozna wszystkiego ) no ale wracajac do tematu.. musze przyznac racje... strasznie smierdzi... Matko kochana jak powachalem to myslalem ze usiade... perfumy niby troche go maskuja ale po czasie sie ulatniaja i znowu to samo... efekty?? poki co na razie nic nie zaobserwowalem... Przymierzam sie do zakupu NPA tylko nie wiem czy nie bedzie t6ak samo jak z PHX... mozecie mi cos podpowiedziec w tym temacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o pozytywne dzialanie (ktorego Ty jak na razie nie dostrzegasz), to na pewno bedzie bardzo podobnie.

 

Pheromax zawiera skuteczny androstadienon, niejako zmuszajacy kobiete do zrobienia pierwszego kroku.

NPA z kolei latwiej przykryc, niemniej jednak nalezy zachowac czujnosc.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wogule nie czuje ani npa ani phx dlamnie to nic niesmierdzi a czesto stosuje połaczenie tych dwóch foro tylko sie zastanawiam czy onne postronne osoby nic nieczują ale wale na siebie dezo ile wlezie :D:D troche głupio bym sie poczuł jakby ktos mi powiedzial ale capisz potem !!!zwłaszcza jak to by było z ust jakies laski :P:P:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam.. :) Niestety musze podzielic uwagi na temat pheromax'a... kupilem probke by sprawdzic jak to dziala i... nie zauwazylem zadnych efektow... a nie mam wcale takiego podejscia jak co niektorzy ze mysle ze jak zastosuje to laski beda mi sie pchac do lozka drzwiami i oknami... (chociaz z jednej strony szkoda ze tak nie jest, no ale coz nie mozna wszystkiego ) no ale wracajac do tematu.. musze przyznac racje... strasznie smierdzi... Matko kochana jak powachalem to myslalem ze usiade... perfumy niby troche go maskuja ale po czasie sie ulatniaja i znowu to samo... efekty?? poki co na razie nic nie zaobserwowalem... Przymierzam sie do zakupu NPA tylko nie wiem czy nie bedzie t6ak samo jak z PHX... mozecie mi cos podpowiedziec w tym temacie??

 

testowaliśmy ze znajomymi, w ramach eksperymentu różniaste feromony. Jedno, co mogę powiedzieć na ten temat, że szkoda wyrzucać kasy, bo to zwyczajna płapka marketingowa. Równie dobrze mógłbyś się polewać wodą z lichenia i wierzyć, że ma ona cudowną moc i wszystkie dziewczyny na Ciebie polecą i założę się, że gdybyś w to uwierzył, to latałyby niczym muchy dookoła. Z testami posunęliśmy się nawet dalej. sprawdzaliśmy, jak kobiece feromony będą leżeć na naszych kilku koleżankach. Przyznam się, że ani same kobiece feromony, ani te same feromony na naszych kolezankach, nie robiły na nas wrażenia. Za to znam dokładnie efekt działania niektórych cudownie pachnących kobiet na mnie samym. Odmienności genetycznej i różnorodności przeciwciał, nie da się podrobić czymś sztucznym.

 

Z drugiej strony, jak będziesz czuł się z tym lepiej, to dlaczego nie. Choć polecam cudowną wode z Lichenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony to tylko mały dodatek do osobowosci lepsza komunikacja itp.

Na kims działają a i są osoby na których mogą nie zadziałac.

Wiec jezeli działa na kilkaset osob i efekty są dokładnie takie same to nie jest to autosugestia.

A jezeli ktos kto używa i nie czuje różnicy niech użyje wody z lichenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony to tylko mały dodatek do osobowosci lepsza komunikacja itp.

Na kims działają a i są osoby na których mogą nie zadziałac.

Wiec jezeli działa na kilkaset osob i efekty są dokładnie takie same to nie jest to autosugestia.

A jezeli ktos kto używa i nie czuje różnicy niech użyje wody z lichenia :D

sądzę, że efekty działania cudownej wody z Lichenia potwierdzić mogą rzesze :wink: he he he

 

tak naprawdę, to wszystko kwestia psychiki. Może też o to chodzi, że patrząć sceptycznie w trakcie tego drogiego eksperymentu wyeliminowaliśmy działanie efektu placebo. Osobiście uważam, ze niektóre techniki autoprogramowania stosowane w terapii behawioralnej sa o niebo bardziej skuteczne.

 

Moze też problem jest w tym, że patrzę na feromony z wielkim przymróżeniem oka. Nigdy nie miałem problemów z nawiązywaniem znajomości, ludzie najczęściej są dla mnie bardzo mili i sympatyczni, a często to ja nie mam ochoty na bliższą znajomość z jakąś kobietą. Może w tym układzie dodawanie czegoś nie ma już zupełnie sensu, więc sam patrzę na feromony w nieco skrzywiony sposób???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wiecie co ?? Piszecie glupoty i to perfidne.... Nie wiem gdzie to testowaliscie ale jesli testowaliscie sami na sobie no to na pewno tak bylo, u mnie tez nie widac zbytnio efektow ale powoli cos zaczyna sie dziac, tak to jest jak sie jest napalonym, nic sie nie zobaczy bo za duzo sie od nich wymaga, ja dopiero testuje je jakies 2,5 tygodnia i efektow jako takich jak tu opsuja nie ma ale jak sie stoi od laski te 13m no to nie wiem czy tak sie da wyczyc i wlasnie wkurza mnie to ze trzeba byc blisko danej osoby i podobno jak opisywali niektorzy to dzialaja po jakichs kilku minutac takze najlepiej zaprosic do rozmowy kogos mniej znajomego i wypatrywac efektow, po to jest mozliwy ich zwrot i 365 dniowa gwarancja zeby przetesatwac i zwrocic jak sie nie beda podobaly, czy myslicie jesli bylaby to lipa to ci co to sprzedaja zwracaliby pelne koszty i udzielali gwarancji na caly rok ?? Raczej nie, takze po jednym razie co prztestowaliscie i wywnioskowaliscie negatywne skutki to polecam ta wasza wode z Lichenia.... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności