Skocz do zawartości

Impreza


simon_85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Dawno mnie nie bylo na tym forum, ale coz moze to nadrobie :lol:

Coz nie musze chyba pisac,ze feromony dzialaja, prawda?? :wink:

Otoz ostatnio wybralem sie z kumplami i kolezankami do klubu, nie nastawialem sie na zaden podryw, chcialem jedynie pobawic sie ze znajomymi.Hehe ale jak nie nastawiac sie na "wyrwanie"jakiejs pieknej istoty skoro same sie nasuwaja :lol: jeszcze z taka tajna bronia to juz wogole.

Dobra gdzies po godzinie imprezy zauwazylem,ze ciagle sie patrzy na mnie zajepiekna dziewczyna.Hehe mysle sobie "oho feromonki biora sie do pracy" :D Dobra postanowilem ja kompletnie olac zeby jeszcze bardziej sie napalila.Wyszedlem na parkiet z 2 kolezankami na parkiet.Niezle to wygladalo- chlopak i 2 przyklejone do niego panny pierwsza spokojnie h8 a druga b7+ no ale mniejsza o to :) .Mowie Wam te zazdrosne spojrzenie "pieknej"-bezcenne;p;p.No ale dobra po paru kawalkach dziewczyny poszly sie napic, a ja podbilem do tej napalonej panienki;p.Noi coz jak tylko podchodzilem do niej to juz cala promieniowala ze szczescia :lol: Fajnie sie z nia gadalo a jeszcze lepiej tanczylo 8) Coz wzielem od niej numer bo juz sie zbieralismy i nastepnego dnia mielismy randke u mnie w domu :twisted: Oczywiscie dzialo sie o wiele wiecej fajnych akcji z dziewczynami ale to jest forum o feromonach a nie o uwodzeniu;p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No to ja może coś o imprezkach i moje spostrzeżenia co się dzieje jak używasz na nich fero. A więc w moim przypadku wygląda to tak,jak idę z kumplami na parkiet w zatłoczone miejsce to gdzieś tak po pięciu dziesięciu minutach koło mnie robi się dużo luźniej :) ,faceci się odsuwają a panienki przysuwają,nawet moi kumple to widzą no ale,że jestem przy pakowany to myślą,że dlatego,ale jeden z kumpli co spostrzegł,że coś jest nie tak bo nigdy wcześniej nie widział aż takiej reakcji otoczenia na moją osobę patrzył na mnie z podziwem.A więc co mu dalej :?: powiedziałem mu,że niedawno przeczytałem książkę pt.''Potęga podświadomości'',którą kiedyś wcześniej przeczytałem,no i że to potęga mojej podświadomości,a on na to,że za dużo czytam i uśmiechnął się do mnie z podziwem.A te kobiety i ich gesty,spojrzenia,ocieranie,zmysłowy taniec,co tu dużo pisać,jednym zdaniem,rozbierają oczami i kochają sie na odległość(telepatycznie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Super ,że opisales swoją historię.

Mam dokładnie taką samą sytuacje,zauwazylem ,ze jak jest sie bd.zbudowanemu to ludzie i tak schodzą z drogi

jezeli sie dołoży Npa to ludzie się boją jak cholera nawet się pytają czy mogą tu postac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santanachia, przecież Ty nie wierzysz w działanie feromonów ;)

jak to nie wierzę? :wink:

jak najbardziej wierzę w działanie feromonów, tyle, że nie tych syntetycznych, ale naturalnych. Kobiety od zawsze były dla mnie zapachem i to w tych zapachach sie zakochiwałem. Jestem też w stanie po zapachu rozpoznać fazy cyklu kobiety, która znam. Inna sprawa, to to, że na milion kobiet zapach trzech rzuca mnie na kolana, a paru setek podoba. reszta jest dla mnie neytralna, albo odpychająca. Zapachy kobiece moga być najróżniejsze. Wierzę w to, że w tym wszystkim są właśnie feromony, tyle że na własnym przykładzie widzę, że mój gust chemiczny jest wyjątkowo selektywny. Jak już powyzej wspomniałem kobietę, której zapach rzuca mnie na kolana spotykam jedna na kilka lat. Nie wierzę więc, by syntetycznie udało isę wygenerowac coś, co mnie nakręci do granic możliwości. Poza tym, także o tym wczesniej wspomnialem, testowaliśmy fero ze znajomymi i efektów jakichś nie odkryłem ani ja, ani oni. :wink: Wąchałem fera kobiece naniesione na kobiece ciało. Nie rzuciły mnie one na kolana, a jak już wcześniej wspomniałem własnie węch jest dla mnie największym ze znanych mi stymulantów. :wink:

 

myślę, że tego nie da sie podrobić w zaden sposób.

Nie twierdzę, że fero nie działają, tyle ze sądzę, iż ich działanie w głownej mierze opiera się na autopsychoprogramowaniu i autopsychostymulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności