Skocz do zawartości

maly mix


kochas~

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po pierwsze proszę o nie kasowanie posta przez moda, tak jak w 1 moim temacie,a jeśli to zrobi to niech mi wyśle pw dlaczego musiał usunąć ;/

 

A wiec tak czy stosował już ktoś polączenie Perception i NPA?

Planuje kupić te fero i nie wiem czy będzie to dobra kombinacja

Proszę o odp. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D

napisze tak : polączenie nie jest takie zle ale lepiej by bylo połączyc NPA z CHIKARĄ sam stosuje takie połączenie i jestem zadowolony a jesli chodzi o Perception to prawdopodobnie dziala jak npa tylko jest troche lagodniejsze :D

Perception jest w takim jakby zelu i według producenta utrzymuje sie na skórze nawet do 12 godz ale aplikacja jest beznadziejna

a wiec tak : npa jest ok.

Perception stosowalem ale niemam zabardzo zdanie zeby polecic ten produkt .

chikara: hmmm ten zapach normalnie sie w nim zakochalem ,produkt bardzo dobry na wypady na miacho do sklepów czy urzedów . :)

to jest tylko i wyłącznie moja opinja. sam powinienes wybrac na stronie feromony.pl.

przy zamówienie fero powyzwj 100 prawdopodobnie dostaniesz 1 saszetke Perception z darmo taki gratis :wink:

 

a i mam 1 pytanko od siebie jak stosowac the edge dostalem próbke tego fero ale nigdzie nie moge znalesc jak to stosowac ,w jakich dawkach i jak to dziala pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisz co na twoim miejscu nie bawil bym sie na początku w miksy z fero

kup npa nie jest mocno drogie a starczy na kilka miesiecy :D

NPA to swietny produkt dla poczatkujacych sam od tego zaczynalem i mówiąc szczerze nie zawiodlem sie :D

NPA+dobre perfumy to jest to co ci potrzeba reszta narazie jest zbedna.

wiele osób poleca na poczatek npa

a z tego co kiedys wyczytalem na ferum NPA+CHIKARA= szok :D:D

kup npa stosuj kiedy chcesz ,dozbieraj kasy kup chikare wydaje mi sie ze sie niezawiedziesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności