Skocz do zawartości

PHX czy NPA


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już troszke doświadczony zostalo mi może góra 20% buteleczki 14ml Pheromaxu. Powiem ze moze to podswiadomosc ale chyba dziala. Te spojrzenia i zagadaywanie sa ok. Jednak wogole nie dziala Phx na moja pewnosc siebie i nie mam po nim "lepszej gadany". Jetsem z natury niesmialy i nie za bardzo czasami wiem co mowic w sytuacjach stresownych dlatego mysle zeby zmienic przy nastepnym zakupie Phx na Npa ktory podone lepiej dziala wlasnie na to. Jednak mam pewne obawy bo z tego co tu wszyscy pisza to Phx jest bestsellerem i jest najlepszy, czy oplaca sie zmieniac na teoretycznie gorsze NPA? Poradzcie co zrobic ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Npa bardziej pobudza do życia itp.. a jezeli jestes pobudzony to jestes lepiej odbierany i oto własnie chodzi :D

Jestes niesmialy ,tylko ty o tym wiesz ,jesli uzywasz fero to jestes inaczej odbierany ludzie nie widzą w tobie nawet 1% niesmiałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu bym troche sie niezgodził michal bo z moich własnych obserwacji zauważyłem że jeśli osoba jest nieśmiała fero owszem pomaga ale tylko troche, może ono poprawić twój wizerunek kilkanaście może max kilkadziesiąt % ale na pewno nie zredukuje twoich braków do zera.

Kiedy miałem na sobie fero(to też zależy jakie) ludzie przeważnie odbierali mnie lepiej jednak niezawsze. ja bym powiedaział że nastawienie i mowa ciała to jakieś 80% a feromonki(to tylko moje skromne zdanie) to max 20% tego co wpływa na odbiór naszej osoby przez innych.

 

Tonek ja skoro widziałeś rezultaty PHX bym go nie zmieniał(mówie tak po część że dla mnie PHX jest dla mnie absolutnym nr 10). Mnie osobiście NPA nie nakręcało, dla mnie była to raczej moja podświadomość. Pozatym NPA jest agresywniejsze od phx jednak jeśli chciał byś spróbować to jak najbardziej polecam Npa bo to całkiem niezły towar może dla Ciebie to właśnie będzie "TO"

pozdrawiam Grzaniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHX najlepszy jednak od NPA. Mialem PHX i postanowielm zakupic sobie NPA zeby zoabczyc jak dziala. Nie poweim ze nei widac ponim efektow bo sa........

AL:e PHX mimo tego NR 1 dla mnie.

A do zmiany twego nastawiania to tak zgadzam sie NPA z pewnoscia podneisie ALe polecil bym ci takze BTB na ''gadke '' dla mnie jest lepszy .lepiej wplywa na mnie.....;dp w tej systuacji.

 

A wiec PHX miej zawsze a NPA czy BTB mozesz se zakupic jako dodatek . oczywiscie jak masz takie mozliwosci finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności