Skocz do zawartości

Co lepsze Chikara + NPA czy Chikara + Pheromax???


zdzichurychu2

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ludziska

 

Mam problem z pewną dziewczyną która mi sie podoba już od dłuższego czasu ale jestem dla niej tylko przyjacielem a chciałbym czegoś więcej i nie mówię tu o łóżku. Zależy mi na tym żeby bardziej mnie polubiła i otworzyła się w stosunku do mnie.

 

Znalazłem przypadkowo to forum i chciałbym sie poradzić tych bardziej doświadczonych. Poczytałem trochę i widzę że wielu z Was poleca mieszankę Chikara + NPA ale również Chikara + Pheromax. Ja skłaniał bym się bardziej ku tej pierwszej co Wy na to??? Warto wydać 3,5 stówy na te feromony?

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELO npa to jeden z najleprzych feromonów wydaje mi sie ze samo npa powinno załatwic sprawe zwłaszcza ze jest to produkt polecany dla poczatkujacych :D

ale gdy sie uzaleznisz od fero dokup chikare 8)

mialem tak samo

na poczatku npa po jakim czasie chikara a teraz do tego zamówilem pheromax

che to połączyc tak

npa0.5 kropli

1 psik pheromax

1 psik chikara

wydaje mi sie ze nie zaduzo tego prakrycznie są to minimalne dawki

wszystko okaze sie w praniu :D

pozdrawiam NPA+chikar rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z kolei na pierwszy zakup bym tak nie szarżował. Proponuję zakupienie np próbki PHX + Chikare (chociaż mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że jest to bardziej społeczny produkt? Jednak w połączeniu z czymś mocniejszym spisuje się rewelacyjnie w kwestii podrywu.) lub jak kolega wyżej proponuje samo NPA. Przede wszystkim jeśli dokonasz jakiegokolwiek zakupu oprócz samych feromonów polecam też zmianę zachowania w stosunku do niej wysyłać sygnały bardzo męskie to jedno ale Twoja postawa musi być adekwatna do wysyłanych sygnałów. Tylko nie przesadź, nie polecam bycia chamskim itp.

 

ps. Nie wiem dokładnie jak wyglądają te przyjacielskie stosunki między wami. Dlatego napisałem to co powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rand.

Jeżeli chodzi o te przyjacielskie stosunki to po prostu spotkania, rozmowy itp. nic nadzwyczajnego. Kiedy ona ma jakiś problem to staram się jej pomóc, kiedy jest smutna pocieszam. Chodzi mi tylko o to żeby bardziej sie do mnie przekonała. Chciałbym stać sie dla niej jeszcze bliższym niż do tej pory.

Kupiłem już chikare i npa i mam nadzieje że to pomoże aczkolwiek zdaję sobie sprawe z tego że nie odwali za mnie roboty.

Myślałem o kupieniu phx ale po tym jak dowiedziałem się że strasznie śmierdzi zrezygnowałem aczkolwiek kto wie może jeszcze się zdecyduję.

 

A co myślicie o połączeniu npa i love&desire? Szukałem informacji na ten temat ale nigdzie nie znalazłem wiadomości żeby ktoś przykrywał npa zapachem L&D

Piszecie że każdy musi indywidualnie dobrać proporcje feromonów eksperymentalnie sęk tylko w tym że ja mam jedno podejście bo jak dam za dużo npa to boję się że będę przez nią źle odbierany a tego nie chce. Więc jeżeli chodzi o npa to ile dać kroplę czy pół? To pytanie do doświadczonych. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że spotkacie się więcej razy niż raz (jakkolwiek to nie brzmi) ja proponuję na pierwsze spotkanie po otrzymaniu feromonów 2 psiknięcia chikary. Zobaczyć efekt i wtedy NPA. Z kolei NPA proponuję przetestować na innych najpierw tj. na innych dziewczynach - koleżankach itp. Zacznij od jednej kropli i dobierz dla siebie odpowiednią dawkę. Feromony sporo dają w sytuacjach sam na sam jeśli będziesz nakręcał klimat to dadzą super efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He właśnie dzisiaj dostałem przesyłeczkę z chikarą i npa a w prezencie 3 sztuki perception :D Full profesionalizm normalnie błyskawiczna wysyłka. Mam tylko nadzieje że to wszystko będzie warte swojej ceny :) No to teraz czas na próbę hehe. Trzeba się rozejżeć za jakąś ofiarą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności