Skocz do zawartości

[NPA] Zacząłem testować.


kamilRTY

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu przyszła do mnie paczka z produktem zwanym NPA i do tego miła niespodzianka dostałem gratis dwie saszetki perception.

 

Więc tak póki co mogę powiedzieć tak zastosowałem 0,5 kropelki i no właśnie.

 

Na 100% mogę powiedzieć, że nie zaszkodziło zastosowanie owego specyfiku :) a czy pomogło hmm... Jeśli chodzi o płeć przeciwną to kolosalnych różnic nie zauważyłem ale detale typu patrzenie w oczy przy rozmowie, czy w ogóle chęć dłuższej rozmowy z jednej strony milej ale czuć, że dziewczyna też jest pewniejsza siebie czyli na nią też działają. Tego samego wieczoru byłem również w klubie i tam nie zauważyłem jakichkolwiek różnic fakt, że sam też do żadnej laski nie sartowałem.

 

Teraz jeśli chodzi o zachowanie mężczyzn. W tym przypadku również zauważyłem różnicę bardziej się liczą z moim zdaniem, intensywniej słuchają itd.

 

W najbliższym tygodniu zastosuję dawkę 1 kropelki, czy może nie zmieniać?

 

Podsumowując, póki co jestem z zakupu zadowolony. :)

 

Jeszcze mam jedno pytanie, warto stosować perception+NPA i jeśli tak to w jakich ilościach? W ogóle jakich efektów można się spodziewać po perception?

 

PZDR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam npa stosuj 0.5 kropli przez kilka dni wylaz na miasto do sklepów ogólnie wszedzie gdzie są ludzie zwłaszcza kobiety.

jezeli nie zauwazysz jakis widocznych efektów zwieksz dawke wrescie trafisz na odpowiednią :D

jesli chodzi o perception stosowalem to razem z npa ale nie zauwazylem czgos wiecej jak po samym npa

moje zdanie jestr takie:

schowaj saszetke do portwela razem z prezerwatywą :D ( nigdy nic nie wiadomo ) mozesz sie znales w fajnej sytuacj nawet przez przypadek wtedy bez problemów mozesz zastosowac te fero niema zadnego zapachu i długo sie utrzymuje na skórze a przykladowo npa ma woń potu ja osobiscie tego nie czuje ale niewiadoma jak inni

saszetka powinna ci starczyc na 2 aplikacje jak stosujesz same perception :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dni testowania minęły. :)

Ciesze się, że dawki są tak małe, że z flakonika prawie nic nie ubywa :D .

 

No, ale przejdźmy do konkretów:

 

więc zacząłem stosować dawkę 1 kropli i.......

 

.....lipa na całego otoczenie w którym przebywam jest neutralne bądź nastawione źle do mnie. :( W przypadku dawki pół kropli były efekty pozytywne, a teraz... :(

 

Co robić dalej pozostać przy 0,5 kropli czy może zwiększyć do 1,5 ale to chyba będzie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo mam tak samo :D 0.5 kropli wystarcza zdecydowanie ja nawet dawalem jescze mniejsze dawki i efekty było widac tylko palcem dotykałem dozownika nie przechylając go

i mam pytanko do ciebie jak zastosowales 1 krople jaki wywarło to na tobie wpływ ?

ja u siebie zauwazyłem troche wieksze pobudzenie ale i chamstwo z mojej strony (beznadziejne texty wrecz obrazliwe ) dlatego staram sie unikac takiej dawki wole dac mniej niz 0.5 kropli jak wiecej

ale z ciekawosci mozesz zastosowac 1.5 ale jak piszesz moze faktycznie byc o wiele za duzo

kiedys ktos pisał ze zastosowal zbyt wielką dawke fero i po przemyciu wodą miejsca aplikacje fero oslablo i wtedy mial piorunujący efekt .mysle ze to moze sie sprawdzic ale nie próbowałem

pozdrawiam :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stosowałem 0,5 to byłem troszkę taki hmm, że tak powiem śmielszy, bardziej rozgadany. Taką dawkę zastosowałem kilka razy i efekty było widać :D. Lecz później spróbowałem 1 kroplę i na mnie wogóle nie działało to kompletnie nic, wręcz przeciwnie może nawet byłem cichszy bardziej.

 

Teraz zacznę stosować pół kropli i mam nadzieje, że efekty będą. :)

 

Paweł, a czym przykrywasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zapach NPA czuję kilkanaście sekund po nałożeniu, później już nie albo może sie przyzwyczajam do niego po prostu.

 

Co do perfum to miałem sobie kupić coś wyższej klasy, ale szkoda mi pieniędzy jakoś na to i myślę, że jakiś wynalazek "klasy" adidasa da rade :).

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA już stosuję jakiś czas i zauważyłem, że kilka osób jest do mnie wrogo nastawiona z którymi wcześniej miałem dobry kontakt, ale też jak już wcześniej pisałem na niektórych działają pozytywnie. Teraz planuję zrobić sobie kilka dni bez fero, może coś się zmieni a moze nie.

 

Generalnie jestem na 80% pewny, że NPA działa, fakt, że podsumowując; bardziej negatywnie niż pozytywnie ale działa.

 

Teraz muszę sprawdzić czy na mnie to działa czyli zaaplikuję pod nos i w związku z tym mam pytanie ile aplijuecie pod nos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kolejne dni mijają, zrobiłem sobie kilka dni przerwy w stosowaniu i musze powiedzieć, że ponownie zauważyłem pozytywne efekty :).

 

Negatywne efekty pewnie dlatego były gdyż wynikało to z przedawkowania teraz zrobiłem kilka dni przerwy ubrania na których były fero zostały wyprane i jest dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

hejka witam Was... ja powiem wam że testuję Npa już ponad miesiąc i trudno powiedzieć czy widać efekty, raczej wychodzi wszystko negativ :twisted: agresja agresja agresja :twisted: kumpela na której to testowałem myślałem że ostatnio mi nóż w plecy wbije nic miłego. Zaczynałem od najmniejszej dawki niecałe pół kropli do 1,5 i nic. Z początku trałiła się ina laseczka i zauważyłem że jak wlepiła wewmnie gały do kurwiki w oczach było widać hehehe.

Raz zaaplikowałem sobie pod nos ale miałem powera jazda na całego, pewność siebie i wesołkowatość głupkowata :lol: było fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z początku odczuwałam agresję u innych (zwłaszcza dziewczyn), jeśli chodzi o samą siebie, to czułam się taka, hm... "wybita z rytmu". Stosowałam cały czas małą dawkę (pół kropli) i chyba przyzwyczaiłam organizm do tego fero, bo już nie zauważam takich oznak agresji u otoczenia :arrow: myślę, że zaczęłam zachowywać sie z większą pewnością siebie i nie prowokuję agresywych zachowań innych, a jak już są, to nauczyłam sobie z tym radzić.

 

Wydaje mi się, że jestem teraz bardziej zauważana i ludzie czują taki dystans-z-respektu. Nie wiem, jak to wyrazić ;)

 

Daj sobie troszkę czasu. Ja, jeśli chodzi np. o BTB, to uczyłam się go stosować ponad miesiąc, zanim zaczęłam wyłapywać prawdziwe oznaki jego działania :).

 

A z NPA dopiero zaczynam zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może odczekaj jakiś czas, a potem spróbuj naprawdę minimalnej dawki. Ja zwilżałam palec o stojącą pionowo butelkę i smarowałam tym obie strony szyi.

 

Trudno powiedzieć, co tak źle w Twoim przypadku działa. Zbyt duża dawka androstenonu czy któraś z tych nieujawnionych przez producenta substancji :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności