Skocz do zawartości

Npa ...


Lolq12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj doszlo do mnie Npa i od razu postanowilem testowac.

 

A wiec pierwsze wrazenie to bardzo nieladny zapach ( dla kolezanki ladny )

jak odwracam glowe to caly czas czuje won tego produktu, nawet rano czulem jeszcze ten zapach... dziwne ale wsmarowalem w siebie tylko 1 kropelke i na to perfumy. Nie potrafie opisac tego zapachu ale jakos tak

jak by sie ktos bardzo spocil - bleeeee ;p

Co do dzialania - ludzie byli bardziej sklonni do rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja jestem tu nowy npa i chikara zamowilem w srode w piatek dostalem

przy npa nie czulem nic co ty czules jedynie sam alkohol tez zaraz po otrzymaniu zabralem sie za testowanie.

Pierwsze objawy byly takie ze zrobilo mi sie gorąco aa wczesniejszego dnia byla mocno zakrapiana impreza tak ze jak to sie mowi bylem jeszcze na bani i nosilo juz mnie hehe chcialo mi sie spiewac wiec dzwonie do kumpli czy dzis gipsujemy tzn pijemy no to ok wsiadam do autobusu no i zauwazylem 1 pania przygladajaca mi sie no ale mysle tak szybko chyba to nie dziala no ale ok pozniej do konca dnia nie bylo niczego szczegolnego prucz tego ze jak wracalem do domu to w autobusie wszystkie panie zamiast do drzwi wyjsciowych gdzie nie ma zastoju to wiekszosc przezemnie jedna sie tak otarla ze hej no ale ok to jeszcze o niczym nie swiadczy na wieksze testy i sprawdziany przyjdzie jeszcze pora na samym wstepie bylem bardzo sceptyczny co do tego na dzis moj stosunek o jakies 5-10% poprawil sie na korzyść pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Takie doświadczenia to w innym dziale proszę.

2. Też czuję zapach NPA i trochę mi nieprzyjemnie pachnie, choć jest ładny :P

3. Spróbuj powąchać Pheromax- wymioty gwarantowane. Też tak miałem, ale już mi tak nieprzyjemnie nie pachnie.

4. Zasłoń feromony perfumami- potestuj, które dobrze maskują. Moim zdaniem dobry jest na to Bruno Banani Pure Man. Oba produkty się uzupełniają, gdyż BB posiada w ostatcznej nucie bazy piżmo, a zapach NPA i Pheromax właśnie to przypomina.

W ogóle perfumy, które posiadają piżmo w swym zapachu chyba będą dobre do maskowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny pomysł. Ja akuat nie mam pojęcia, ale moim zdniem nie powinno się z tym próbować. W końu żel jest- jak sama nazwa wskazuje- pod prysznic. I proszę nie mylić go z feromonami w żelu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Ten zapach jest okropny i mowia mi o tym zarowno koledzy jak i ( niektore ) kolezanki. Widac ze nie masz zielonego pojecia o fermonach skoro napisales, ze maskujac zapach uzyskamy mniejszy efekt.

 

P.S. Najlepiej nie udzielaj sie w moich postach, nie potrzebne mi sa twoje rady i przekonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak uważasz...nic nie mówie... używałem feromonów zamim ty mogłeś wyobrazić sobie że one moga istnieć !

dla pozostałych ...jak chcecie przykryc zapach..nigdy tego nie róbcie bezpośrednio na miejsce gdzie zaimplikowałes feromony...podobnie z mieszaniem, nie wszystkie w jedno miejsce tylko najwyżej obok siebie!

 

Pzdr.

 

ja już widziałem tyle komaentarzy od dziewczyn i uwag.... ogólna rada dziewczyn się nie pytac zbytnio o takie sprawy bo .... ...ehh szkoda gadać...nie chce mi sie rozwijac kolejnego wątku, który byłby bardzo fascynujący i ciekqawy ale zają by sporo a to sporo czasu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówisz...

pozatym nieporuwnywał bym tego do zapachu potu. Pisze ja na podstawie moich preferencji i tyle. I to nie znaczy że nie stosuje pefrum...

Ale uważam że to bład jak zapach perfum zakrywa zapach feromonów... jak miesza się, jest git...

pozatym rób jak chcesz, co mi do tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

NPA aplikuje się w zupełnie inny sposób. Zobacz na dołączonej instrukcji. Zatykasz palcem (kciukiem) ten cały dozownik, potem odwracasz flakonik do góry dołem, przywracasz normalnie i wsmarowujesz to co zostało Ci na palcu w miejsce, gdzie chcesz. Aby uzyskać jedną kroplę, powtarzasz to 4 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fragment instrukcji:

 

"1. Odkręc nakrętkę flakonu.

2. Przykryj ujście dozownika palcem.

3. Na krótko odwróc flakon, aby zwilżyc palec.

4. Wetrzyj NPA w skórę szyi, nadgarstków lub ubranie.

5. Powtórz czynnośc.

 

Dwukrotne wykonanie powyższych pięciu czynności jest równe zastosowaniu 1 kropli."

 

No z tego wynika, że cztery razy trzeba to zrobic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ale świr ze mnie. Nie mam przy sobie instrukcji, ale jeśli tak pisze, to rzeczywiście- przepraszam za nieprawdziwą informację!

 

Widocznie nie zrozumiałem/przeczytałem punktu 5 :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności