Skocz do zawartości

mój test : chikara + NPA


aleks

Rekomendowane odpowiedzi

W tym poście będę opisywał swoje wrażenia dotyczące stosowania fero :) Głównie z ciekawości, a może również i z chęci ubarwienia swojego życia postanowiłem rozpocząć swoją przygodę z feromonami :))) Na początku przede wszystkim interesują mnie fero spoleczne ze względu na fakt, iż charakter wykonywanej przeze mnie pracy często wymaga negocjacji handlowych (z klientami, dostawcami), czemu sobie nie dodać animuszu ;)? Ogólnie mam opinię osoby otwartej, mającej bardzo dobry kontakt z otoczeniem, nigdy tez nie mialem problemów z nawiazywaniem kontaktow z płcią przeciwną, jednak czasami czuję, że moglbym miec mniejszą blokadę ;) nie oczekuję również wiele od fero, a na pewno nie jakiś tam cudów :P ... glownym motywem rozpoczecia eksperymentow jest ciekawość ... poza tym "odchorowalem juz" rozpad długiego związku, więc chyba czas na jakies pozytywne zmiany ;)

Fero testuje od kilku dni, ale mialem okazje przetestowac z 4 razy góra.

Aplikowalem sobie chikarę i NPA w dawkach minimalnych:) raz przesadzilem... Nie testowalem jeszcze w pracy w i klubie :) jestem sam ciekaw. Testowalem na spotkaniu rodzinnym, na ulicy, w supermarkecie, sklepach

Oto pierwsze obserwacje:

 

- fero na mnie dzialaja, na poczatku "przedawkowalem", 3 psiki Chikary i 2 krople NPA, efekty: ból głowy i wzmożona agresja, brak reakcji ze strony otoczenia, moze lekkie podraznienie z ich strony

- nastepnie 1 lub 2 psiki chikary na szyje i po kropelce LPA (podzielilem rozprowadzajac za uszami po obu stronach i sladowa ilosc pod nos): przede wszystkim widzę, że bardziej łaszą się zwierzęta:D pies sąsiadów hahaha jak nigdy sie kolo mnie krecil i kot rodzicow, gdy ich odwiedzilem jakos dziwnie dawal sie glaskac i przy tym mruczał;), a jest to kot z charakterem i nie zawsze daje sie glaskac

- bylem u rodzicow, byli też u nich dziadek i babcia oraz wujek, bylem spryskany chikara, rozmowa sie fajnie kleila i bylo wesolo ale nie wiem czy to zasluga fero

NIE ZAUWAZYLEM ZADNEJ ZMIANY W REAKCJI ZE STRONY KOBIET , hehehe nie zerkaja na mnie ani nie rzucaja sie na szyje ;) ale tego nie oczekiwalem... mam nadzieje na dalsze efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powodzenia niezle masz brania po fero kotki pieski

wczesniej tez ktos opisywal ze fero dziala takze w małym stopniu na zwierzeta potwierdziles to jescze ty hehe :D:D

 

ja tez stosuje npa+chikare i do tego jeszcze zamówilem pheromax jak połącze te 3 fero powinno byc ciekawie oczywisce przy takim stosowania robic to trzeba z głową po takiej mieszance mozna latwo przedawkowac :twisted::twisted:

npa+chikare stosuj tak

0.5 npa pod nos i 1 psik chikary na włosy lub szyje

samą chikare 2 razy

taka jest moja dawka zero bulów głowy czy innych takich

samopoczucie super gadka tez jest spoko dziala na kobiety jak ruwniez na facetów na zwierzetach raczej nie zaopserwowal jakiś zmian 8)8) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności