Skocz do zawartości

BTB + NPA


suup131

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałeś BTB w mniejszych dawkach? U mnie w małych dawkach dawało o wiele lepsze efekty. Co do mieszania NPA i BTB powinno sie sprawdzić co prawda nie miałem okazji przetestować bo mam na stałe zmiksowane NPA z PHX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co śmieszne u mnie np. częściej działało w dawce jakieś 0,5 - 0,75 kropli. Nie próbowałem szczerze powiedziawszy nigdy więcej niż 3. W takim razie jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany to polecam oddanie produktu i zaopatrzenie się w NPA ew. jeśli chcesz połączyć to po prostu zaopatrzenie się w NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że się wtrącam ale moim zdaniem jak suup131 uważa,że samo BTB słabo działa i jest kiepskie to wydaje mi się,że NPA za dużo mu w ty nie pomoże bo BTB są naprawdę bardzo dobrymi i skutecznymi feromonami...Ale to jest tylko moje zdanie,ja tylko szczerze chciałem pomóc.Może jakoś źle stosujesz czy coś...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm wiesz, może lepiej współpracują z Twoimi naturalnymi feromonami, ja np BTB stawiam na ostatnim miejscu i raczej nie zamówię ponownie natomiast PHX, NPA, Chikare czy nawet alchemy mam zamiar zamówić ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz się odgryźć za to,że pojechałem Ci o tej twojej podobnej jajajce do Chikary.Nie dasz rady :twisted: I nie obrażaj feromonów BTB i nie góruj tych innych bo tak jak Chikara jest mercedesem wśród feromonów tak BTB jest Porsche :!:

I jeszcze jedno mówisz,doradzasz tu koledze żeby spróbował mniej bo,że ty widzisz większe efekty po 0,5 ;0,75 kropli po właśnie takiej ilości a,że już więcej jak 3 krople to nie testowałeś bo obawiasz sie przedawkowania...

No i tu nawet u siebie masz prosty przykład jak mocne w działaniu są te feromony.Facet nie wiesz co mówisz zaprzeczasz sam sobie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo to nie ja pisałem, że jamaica ma podobny zapach do chikary panie znawco, napisałem tylko że ma delikatny zapach i można ją łączyć z feromonami ale ich zapach i tak się przebija, więc gratuluje przygotowania. Secundo nie obrażam BTB bo dla każdego może działać inaczej ale jak widzę jesteś dość konfliktowym człowiekiem, jako, że opisujesz swoje spięcia ze znajomymi, możesz się czuć obrażony wybacz.

 

 

Probowalem od 1 do 5 kropli i nic :/

A co powiesz pan na to? Kolega próbował 5 kropli i nic? Jest dla Ciebie pewnie n00bem? Zwrócił się do nas o pomoc bo jak widać nawet większa dawka niż 3 krople nie działa.

 

 

Ah tak zapomniałem jesteś bardziej doświadczony ode mnie i lepiej wiesz ile powinienem stosować kropli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nikt nie awanturuje tylko bulwersuje ! :) Przepraszam rand za tego mojego wcześniejszego posta ale naprawdę zdenerwowała mnie twoja opinia na temat BTB :( Szczerze jak bym nie traktował Cię poważnie,to swoje bym pomyślał i nic bym nie napisał...Każdy ma swoje gusta :) Jeszcze raz przepraszam jak Cię uraziłem :!:

A druga sprawa wygląda tak nie znasz mnie to mnie nie oceniaj :!:Przecież wiesz jak w życiu,nie zawsze wszystko takie piękne,proste,łatwe...nie będziesz sie wyżywał na mojej szczerości...

I wcale tak nie powiedziałem,że uważam sie za lepiej doświadczonego od Ciebie,to są twoje własne słowa :D

A po trzecie kto pierwszy skrytykował moją poradę do tego pana...?

Żebyś chociaż powiedział,że mogę mieć trochę racji to już inaczej by wyglądało ale Ty nie BTB najgorsze z wszystkiego nawet od Alchemy!To ty pierwszy mnie uraziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie dwoje ludzi ma swoje racje zawsze musi być spięcie tym bardziej, że każdy broni swojej :D, ja np. pisząc coś piszę według własnego uznania nie pod innych co w konsekwencji nie którzy mogą odebrać jako atak co w żadnym wypadku nie ma być atakiem. graba, graba ;)

 

ps. Poza tym poważnie myślę, że duży wpływ ma nasz organizm na działanie feromonów, może zaczynając od tych które sami produkujemy po przez nastawienie kończąc na tym jak długo utrzymują się feromony na skórze i jak intensywnie się ulatniają. Dlatego właśnie myślę, że każdy musi dobrać dawkę indywidualnie. A co do BTB to może faktycznie nie dałem mu szansy i źle sie wyraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super bardzo sie cieszę Przyjacielu,że tak wyszło :!:

Wiem,że masz duże doświadczenie w feromonach...,jesteś uzależniony tak jak ja...Dziś otwieram nowy temat pt''Tylko dla koneserów feromonów''do którego serdecznie Cię zapraszam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności