Skocz do zawartości

jakie feromony dla faceta za 100 zł?


MichelNey

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) biedny ze mnie student, ale odłożyłem 100 zł i chce wypróbowac feromony, tylko nie wiem jakie. Z trgo co czytam orientuje sie, że Love desire ciesza sie popularnoscia wiec pewnie są fajne.

Jakie feromony byście mi polecili za ta kwote na taki dyskotekowy podryw, tak by dziewczyna naprawde zainteresowała sie moja skromną osobą ( moze ja feromon zwalać z nóg- nie mam nic przeciwko ;)?

Taki za stówe i żeby na troche starczyło, bo... jak to student, z kasa u mnie krucho.

Patrząc po necie to naprawde fajne wydaja mi sie też Miyoshi Miyagi... co o nich sądzicie...i w jakim stężeniu najlepiej kupić?

I które byście bardziej polecili? Love Desire czy Miyoshi Miyagi?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, teraz widze róznice miedzy mocnymi feromonami, a perfumoferomonami.

A czy np. zapach takiego mocnego feromonu (PHX) w minimalnej dawce nie "gubi " się na dyskotece w tłumie zapachów???????

I jeszcze raz, czy feroperfumy w swym uwodzicielskim stosowaniu są przereklomowane i wogóle skuteczne?

Pozrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radziłbym kupować tobie feroperfum. Według mnie powinieneś kupić RM+ próbke Pheromaxa ok 150 zł. Jeśli naprawdę nie masz kasy są jeszce fajne wypróbowane niemieckie feromony ANDRO VITA(2ml) Naprawdę czujesz subtelne ale zauważalne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy NPA nie powoduje mocnych efektów ubocznych tzn. nie wydaje specyficznego zapachu, który bedzie np. wywoływał kłótnie z facetami, wkurzał ich, albo nie bedzie zwyczajnie smierdział?

 

czytałem posty, że takie działania zauwaza sie po PHX.

 

Jednym słowem czy sa uboczne efekty NPA, i czy nie wyrzuce kasy w błoto? ( dla mnie to naprawde dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy NPA nie powoduje mocnych efektów ubocznych tzn. nie wydaje specyficznego zapachu, który bedzie np. wywoływał kłótnie z facetami, wkurzał ich, albo nie bedzie zwyczajnie smierdział?

 

czytałem posty, że takie działania zauwaza sie po PHX.

 

Jednym słowem czy sa uboczne efekty NPA, i czy nie wyrzuce kasy w błoto? ( dla mnie to naprawde dużo

 

Czy powoduje efekty uboczne?Oczywiście,że tak ale w większych ilościach,jednym słowem jak przesadzisz!

Zresztą wszystkie feromony w za dużych ilościach działają wręcz negatywnie...

Co do zapachu NPA to jest on specyficzny ale niektóre osoby w ogóle go nie wyczuwają,można go łatwo maskować perfumami.

NPA na mężczyzn może działać tak jak wymieniłeś wyżej ale kobiety raczej obawiają się twojej mocy zresztą faceci też.To zależy od wielu czynników...,a najbardziej mi się wydaje,że od ilości.

Trzeba testować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamaskowanie NPA nie nalezy do zadan trudnych.

Nalezy jednak miec na uwadze, ze feromony utrzymuja sie na skorze dluzej niz wiekszosc wod toaletowych, wiec po kilku godzinach od aplikacji nalezy ponownie dla pewnosci zamaskowac je perfumami. Przydaje sie wtedy poreczna probka albo miniaturka zapachu ktory stosujemy.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na Alchemy? jest ono sporo tańsze i czy jego działanie jest porównywalne do tych z wyższej półki ( tj. czy panny wykazują nim zainteresowani?) Czy trzeba je mocno przykrywać?

 

a może relations magick?

 

naprawde nie mam kasy, a ktoś też wspominał o Andre vita. Sa niemieckie, a wiec na pewno solidne, ale ich taniość mimo to wzbudza obawy. może one na spróbowanie?

 

 

 

kurde coś z tych 3 ( najpewniej Alchemy), bo do Pheromaxa, z tego co czytam, to pewnie ja nie pasuje. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alchemy jest za słabe na kluby, jeśli chodzi o zapach to nie czuć w nim feromonów, tylko olejek eteryczny, jeśli chodzi o działanie to na co dzień sprawdza się całkiem dobrze jednak wydaje mi się, że w klubie może się nie przebić. W takim wypadku wybrał bym próbkę PHX skoro nie masz kasy na NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności