Skocz do zawartości

Jaki feromon wybrać?


elle

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie. jestem tu nowa i mam nadzieje,że zagoszczę na dłużej;) mam pytanie... jakie feromony będą najlepsze by facet poczuł to "coś"? Magię, która będzie go do mnie przyciągała...wiadomo,że wygląd i osobowość są ważne,ale czy w taki wypadku Pheromax Women będzie odpowiedni? Chcę po prostu by dostał przysłowiowego "kopa"

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich Ferumowiczów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeżeli chodzi Ci tylko o wywołanie w nim pożądania i chcesz bardziej mu się podobać to PHX ale jak bardziej chodzi Ci o lepszą komunikację i przy tym tamto wymienione wyżej tylko trochę słabiej to BTB

 

Jak potrafiłem Ci doradzić tak napisałem!

Ale to tylko moja opinia i nie sugeruj sie tylko tym,wybór należy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie najbardziej chciałabym w nim wzbudzić jakieś głębsze uczucie... bo to,że go podniecam to wiem, relacje również mamy dobre,ale ja chcę aby ciągnęło go do mnie... wiem,ze to tez zależy od mojego zachowania,powinnam być może bardziej powściągliwa...zastosować jakieś techniki uwodzenia. by poczuł to COŚ... zastosuje Pheromax :P w takim razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku BTB sprawuje się rewelacyjnie w ogóle nie spodziewałem sie po nim takiego działania dosyć,że bardzo dobrze społecznie to tak zaczął pobudzać seksualnie kobiety w moim otoczeniu,że musiałem kupić Chikare.

Słonko,nie sugeruj się tylko moją opinią bo podobno na każdego feromony inaczej działają... Napisałem wyżej,że to tylko moja opinia i zrobisz jak będziesz uważała :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać Ci tyle,że testowałem BTB łącznie z Perception wymieniam tu tylko to połączenie gdyż jesteś kobietą a NPA dla kobiet nie ma no i Perception podobno ma bardzo podobne działanie do PHX i powiem Ci,że jak dla mnie ta kombinacja bomba.Jak chcesz przeczytać jak to razem wtedy działało to wejdź na temat impreza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności