Skocz do zawartości

Spotkanie...


elle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) Chciałam opisać moją historię,dotyczącą feromonów... i pewnego mężczyzny. Kilka miesięcy temu poznałam pewnego chłopaka,nie byliśmy parą,ale po pewnym czasie nasze relacje przestały mieć charakter typowo koleżeński;) w końcu on poznał kogoś innego i ja też... tak się to zakończyło. Jednak jego związek przetrwał zaledwie miesiąc,ja natomiast cały czas byłam z moim partnerem. I w tym momencie zaczęło się...zazdrość,prośby o spotkania,żale. Ja jednak pozostawałam obojętna na to wszystko. Pewnego wieczoru spotkałam go w clubie, po 3 miesiącach. Tydzień wcześniej kupiłam jakieś feromony w sex-shopie z czystej,zupełnej ciekawości,chciałam przetestować i tego wieczoru miałam je na sobie... Gdy ON usiadł koło mnie to jakby go zaczarowało,patrzał się na mnie a znajomi mówili do niego "ej XXX co Ci jest?" potem przetańczyliśmy całą noc, było pięknie jak nigdy;) powiedział mi,że mnie kocha trzy razy! ze tęsknił,że mnie uwielbia... byłam w totalnym szoku,bo wcześniej jak się spotykaliśmy to bardziej mnie zależało na nim niż jemu na mnie... Około 3 nad ranem wyszłam z clubu, zostawiając go tam... na następny dzień dostałam oczywiście smsa z prośbą o spotkanie... ale odmówiłam:( zrobiłam to dlatego,że wtedy jeszcze spotykałam się z innym chłopakiem... potem on znów pisał,zapraszał na imprezy,ale ja nic... po miesiącu znów się spotkaliśmy,jednak zachowywał się już inaczej (ale chciał bym jechała z nim na wakacje do USA i na Sylwestra) było OK, znów miałam te feromony na sobie...myślałam,że będzie OK,ale... nasza znajomość wywoływała sporo kontrowersji między wspólnym znajomymi i ktoś życzliwy naopowiadał mu na mnie wiele złych rzeczy,które były nieprawdą:/ strasznie się pokłóciliśmy,powiedział mi,że nie chce mnie znać...ja jednak chciałam wszystko wyjaśnić,spotkaliśmy się i pogodziliśmy, i wtedy zaczęłam temat "NAS"... i usłyszałam,że on nie jest pewny tego co czuje:/,że potrzebuje czasu...

Pozostaje teraz wiele pytań bez odpowiedzi... Czy wtedy rzeczywiście zadziałały te niby-feromony z sex-shopu? Co byłoby gdybym zastosowała wtedy Pheromax?:) Nawet jeśli te niby-feromony nie zadziałały,to czy z Phero mogło być o wiele lepiej?:D Wiem,że mówił to wtedy po wypiciu alkoholu,jednak nie był aż tak pijany,by nie kontaktować, tym bardziej,że gadaliśmy też o normalnych co tam u niego, u mnie...

Póki co czeka nas kilku miesięczna przerwa,bo on wyjeżdża... jak przyjedzie to przywitam go z Pheromaxem:D i na pewno podzielę się spostrzeżeniami na forum... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe patrzal, dobra miejsza o to.Dokladnie jak mowisz-ludzie z forum o wiele gorzej pisza ;p;p.Hmm nie mam pojecia czy te feromony z sex-shopu dzialaly :/.Ogolnie mowi sie ze m.in z takich zrodel feromony nie dzialaja, no ale coz faceta niezle zakrecilo no chyba ze dosypalas mu jakiegos proszku do piwa :lol: .Noo koniecznie przetestuj na nim Pheromax i zdaj relacje :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dosypałam mu nic do żadnego napoju...;) wyszło to samo od niego... jak tańczyliśmy to cały cza wąchał to miejsce w którym miałam nałożone feromony. Coraz bardziej zaczynam się zastanawiać co byłoby gdybym wtedy użyła Pheromaxu...:D i gdyby później nie doszło do kłótni;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj bo juz podejzewalem Cie o najgorsze elle :lol: Hmm efekty sa jagby to byly markowe feromony...naprawde dziwne.Hehe za bardzo sie nie napalaj tak o mysli co to by bylo zebys miala wtedy Pheromax.Mozliwe ze efekty beda lepsze albo gorsze.Oszalamiajacej roznicy raczej nie bedzie, ale pewnie skonczy sie wieczor w lozku, jesli to jest Twoj cel.Tak to przynajmniej odczytalem.... :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy narzekacie Panie moje drogie na maly dostep do fero... i ze my mamy lepiej... tylko ze Wy dzialacie na nas i tak zbyt mocno "naturalnie" ze sie tak wyraze wiec fero robi z nas dla Was wrecz zabawki... a tak mamy jeszcze jakies szanse sie bronic:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy osiągnęłam... wtedy tak,później zostało to zakłócone przez tą kłótnię... teraz postanowiłam dać sobie i jemu czas. Potem spróbuje zastosować Pheromax i zobaczymy jak będzie,tym bardziej,że czeka nas rozłąką na ponad 8 miesięcy:) Próbujesz rozbudzić uczucia... i jak Ci to idzie? Widzisz jakieś postępy? Trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie chyba znow obudzilem przyjazn a potem to juz nie wiem nie wiem w sumie co robic ale fera mi pomagaja bo jest dla mnie bardzo zyczliwa i mila a nigdy tak nie bylo ale chce zeby mnie zapragnela wtedy wroci potrzebuje tylko rozruch bo wiem ze nie zapomniala... a moze jakas rada od plci piekne??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to moj blad... chyba za bardzo pokazuje ze mi zalezy ale powoli zaczynam nad soba panowac:) ma 19 lat. teraz zakupie npa chce tez to sprawdzic... chce rozbudzic w niej pozadanie bo wiem ze to wystarczy bo czuc to na pewno cos czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Simon... ale wiesz w dupe ciezko mi tak troche ale teraz juz biore sie w garsc:D bede podchodzil do niej rzako a wtedy fera beda lepsze wrazenie sprawiac... dzis troche przedawkowalem to troche widzialem ze zla siedziala ale teraz zmiejszam dawke:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bede teraz testowal narazie nie bawilem sie w polowki kropelek ale teraz zaczne... i niedlugo jade na oboz to tam juz bedzie testowanie na maksa tylko jeszcze musze dokupic kilka zeby miec jak najwiecej sposobow do tego testowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności