Skocz do zawartości

prubki.........


Icio

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko chcialem kupic sobie NPA i Chakre ale niestety nie 350zl aby od tak kupic i moje pytanko jest czy mozna na feromony.pl kupic mniejsze probki tych fero?? bo probke widzialem tylko Pheromaxa.......

aha i o co chodzi z tymi fero na allegro "love & desire" serio to sa fero czy raczej kolejna jakas podrobka osobiscie z prawdziwymi fero nie mialem jeszcze doswiadczenia kidys kupilem te na allegro to przez jakies 3 tyg widzialem ze cos jest inaczej ale pozniej nic...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo dom ci rade po swoim malym błedzie

tydzien temu zamówilem próbke phx stosowałem to kilka dni dzialenie jest poprostu BOMBA (moglem wziąsc odrazu 14 ml )

 

A wczoraj złozylem zamówienie na pelny flakonik

jezeli jestes nastawiony pozytywnie na dzialanie fero i masz jaja na miejscu to niebaw sie w jakies prubki zamów NPA testuj dozbieraj kasy kup chikare a zobaczysz ze sie niezawidziesz .a pozatym jak nie zobaczysz zadnych efektów firma zwraza ci pelną sume pieniazków nawet nie zadając pytan abys posiadal paragon :D:D:D

w sumie niewiele ryzykujesz

a od 30 stycznia licytacja na allegro chikary moze uda ci sie taniej kupic niz na stronie

a jezeli chodzi o love & desire" niebaw sie w to raczej nikt tego niepoleca ale ja niemam zdania na temat tego (0 testów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko kupil bym pelne flakoniki tylko mnie chodzi wlasnie tylko o kase......... ze nie mam jeszcze 350zl, a co do tamtych to tak spytalem z ciekawosci ja tez o nich nie mam dobrego zdania chociazby dlatego ze strasznie zajerzdzaja alkoholem.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

npa i phx tez zajezdzają alkocholem a co dla niektórych capią niesamowicie potem ja przez pierwsze 2 ,3 dni czulem tylko delikatną won alkocholu i nic wiecej a teraz zupelnie nic nie czuje pewnie kwestia przyzwyczajenia .jedynie to chikara ma świetny zapach nieporównywalny z zadnymi innymi perfumami :D:D

ja na twoim miescu kupił bym npa na poczatek to jest dobra propozycja a mały flakonik starczy na naprawde bardzo dlugo kasy dozbierasz kup chikare jak tak zrobilem i nienazekam chociaz kasy mialen na npa chikare i phx ale chcialem sprawdzic npa jak namnie dziala a potem testowac inne fero pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności