Skocz do zawartości

Pheromax i NPA... używam razem :)


wirmax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie, kupiłem niedawno Pheromax i NPA, używam obu RAZEM! Wczesniej miałem tylko Pheromax... ale źle stosowałem i nie wiedziałem co jest 5.

Stosuje tak. Pheromax, minimalna dawka za uszy (takie małe kułeczko na jednym i drugim uchu, lub za kość żuchwy też takie małe kułeczko-pd uchem) i jedna kropla NPA, rozsmarowana na szyje po troszkę, pod nos i na nadgrastki, maskuję zapachem HugoBossa Energise (barzdo łandy:) )

 

Wrażania...

Jak używałem samego Pheromaxu nic nie zauważyłem... natomiast teraz wraz z NPA widze różnicę, już po drugim dniu.

Przede wszystkim mężczyźni dążą do kontaktu ze mną i chcą mówić do "mnie"! Hehe jeden koleś to powiedział że jestem spoko i jak chce skombinuje mi laske i zapłaci za balety ;), choć znam go już troche i nigdy o niczym takim nie mówił.

Widze ze zwracam uwagę (na pewno działenie NPA). Co do kobiet, jestem jeszcze w fazie testu, mam te preparaty za krótko aby coś w tej sprawie powiedzieć, a w barze gdzie spotkałem się z kumplami nie ma ich za dużo :)

Na pewno czuje ze pomagają i jest jakieś działanie... w najbliższym tygodniu powinienem dać znać co do żeńskiej strony ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dawka wrażeń...

 

Przedewszystki już na 90% jestem przekonany że feromony pomagają. Ostatnio miałem dość dziwną sytuację, gdyż siezdiała w autobusie matka z 4-5 miesięcznym dzieckiem, obok (dzieliło nas jedno zajęte miejsce). Była to dziewczynka. Zaczeła zachowywać dziwnie, bo cały czas pokazywała na mnie rączką i chciała do mnie! Troche mnie to krępowało, no ale pomyślałem sobie "przecież mam feromony, a one sprawiają że jestem "bardziej przyjazny" w oczach dzieci" A to było z rana jakąś godzinę po nałożeniu feromonów.

Kobiety... to na co czekają wszycy ;)

Jest mi ciężko gdyż jestem w tych sprawach dość nie śmiały. Fero dodają odwagi i się zgodzę, jestem bardziej odważy i optymistyczny. Ostatnio kolega zapoznał mnie z koleżanką (nie podobała mi się (6,5/10 -szcere ;) ) ale zaczeła do mnie mówic jak bym ją lata znał! Aż byłem w szoku. Na uczelni zbieram mnustwo spojżeń...

Pewno jeszcze troche poużywam i przełamie swoje lody :D Wtedy zacznie się robić fanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przypadek na dyskotece... kolega przyprowadził koleżankę z którą się bawił cały czas na parkiecie... Całował się z Nią i wogóle. Przyszedł i mi ją przedstawił, była podpita, chwiejnie stała ;) posadził ją obok mnie... poszedł na chwile.

 

Zaczeła mnie obmacywać, tulić a widziałem ją pierwszy raz w życiu! :D Gdyby nie kolega to... :D było by grubo.

 

Wiem na pewno ze działają, przyciągaja płeć przeciwną. Wszystko jeszcze zależy od Twojego nastawienia. A mi ciężko jest się przełamać, po popełniłem pewien błąd, ale to już bardziej moja prywatna historia...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności