Skocz do zawartości

[NPA] Małe podsumowanie...


Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak od tego jak zacząłem stosowac NPA minął miesiąc, ale chyba nawet więcej.

 

Podczas tego okresu było kilka pozytywnych momentów, ale i negatywnych, lecz na 90% jestem pewny, że działają te feromonki. :-)

 

Aktualnie feromony stosuję wtedy gdy się spotykam z pewnymi ludźmi na których NPA działa pozytywnie :-).

 

Zauważyłem też pewną prawidłowość, że negatywnie działają feromony na ludzi pewnych siebie, rozgadanych itd. może się obawiają konkurencji czy cos takiego - nie wiem, zauważyliście coś takiego?

 

Na mnie feromony troszkę może działają, ale nie próbowałem jeszcze z dawką pod nos i w sumie mam pytanie do tych dawek:

 

Często tutaj na forum czytam, że stosujecie 0,5 kropli i dajecie to na szyje, nadgarstki i pod nos, przecież nie starczy 0,5 kropli na te wszystkie części ciała, czyli dajecie po pół kropli wszędzie i daje to w sumie 1,5?

 

Ja zwykle stosuje 0,5 na szyję (rozsmarowuję palcem) i później jeszczę przetrę po nadgarstku, ale wtedy to już nic nie ma więc i na nadgarstku pewnie nic nie zostaje.

 

Podsumowując nie zauważyłem jakiś spojrzeń namiętnych wśród ludzi nie znajomych o czym tak często się tutaj pisze, lecz działają feromony na znajomych, a oto mi w sumie głównie chodziło... i co najważniejsze na taką jedną chyba działają... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he skoro na tą jedną działają to tylko sie cieszyć. Ja niestety tego samego powiedzieć nie mogę :( Ja też używam NPA tyle że w połączeniu z Chikarą no ale jak na razie efektów brak. W sumie też zauważyłem jedną prawidłowość ale niestety na minus ale nie będę się na razie o tym rozpisywał bo jeszcze to muszę dokładniej sprawdzić może to tylko cecha jej charakteru... Aha i też 2 razy dałem 0,5 kropli pod nos i nic, bardziej gadatliwy się nie stałem.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności