Skocz do zawartości

Witam pobratymców! Succers, come to my domain!


piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć śmiertelnicy!

 

Pozdrawiam was młodsi bracia, niewtajemniczeni i świeży nicponie!

Dla was to dopiero nowość i odkrycie, co dla innych stara histotria.

Pozwole sobie odsłonić nieco rąbka tajemnicy o sobie, za co powinniście być wdzięczni...

To dzięki mnie zawdzięczacie najlepsze feromony na tym serwerze. Po dośc krótkiej wymianie pogłąów, właściciel teg serwera zdecydował się sprzedać wam te najlepsze towary o których tu piszecie. A wierzcie mi, że nie wiecie nic...

 

Kilka uwag:

 

1. Po pierwsze to co możecie dostać na serwerze mocne feromony to towary the best of the best, tego typu. Inne śmieci to ...śmieci.

2. Po drugie, licze na podziekowania z waszej marnej strony za to że możecie cieszyć się mając NPA (jak dotą jeden z najlepszych światowych towarów tej kalsy) i Chikare!

3. Po trzecie, dobrze że nie jesteście zbyt ambitni i dość mądrzy bo daj przypadkiem wpadlibyście na dużo wspanialszy świat, że tak ujme uwodzenia, nie tylko feromonami.

4. Po czwarte, dla tych co nadal zadawają te bezsensowne pytanie: czy feromony działają,?; przestańcie bo mi sie niedobrze robi od waszego przynudzania.

5. Po piąte, jestem bardzo rad z bardzo trafnych opisów (!) na temat samych feromonów, ich działania pisanych przez właścicieli feromony.pl, i powinniście sobie je wziąc do serca nicponie! Feromony to nie wszystko!

 

Tak więc zapraszam tych ambitniejszych i wytrwalszych (jeśłi tacy u są)

Jełśi trafi sie tutaj ktoś godny mojej uwagi, znający ten rynek; również zapraszam.

 

TO MY DOMAIN where I'm the roules maker !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo;) witam na ferum;) witam pomimo tego, ze piszesz

To dzięki mnie zawdzięczacie najlepsze feromony na tym serwerze. Po dośc krótkiej wymianie pogłąów, właściciel teg serwera zdecydował się sprzedać wam te najlepsze towary o których tu piszecie. A wierzcie mi, że nie wiecie nic...

 

Widzę, że nie jesteś tu nowy;) ale i tak Cię witam, bo to jest pierwsza nasz rozmowa;)

 

Przeczytałem kilka Twoich postów i zastanawia mnie kim naprawdę jesteś. Napisz coś o sobie, chyba nie tylko mnie to ciekawi. Tylko proszę, bez pajaców, spokojnie i logicznie:PP:PP:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo piotr

Zajeb...ze taka osoba wreszcie sie pojawila na forum czyli doswiadczona i wogole znajaca sie na temacie,chociaz troche przesadziles z tymi pajacami :evil: Tobie chodzi o te ksiazki i strony o podrywie lasek??

Noo wiesz niektorzy maja wrodzony dar przekonywania :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności