Skocz do zawartości

Zbieg okolicznosci


juzefek

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec dzis przeszla do mnie NPA. otwarlem ja w aucie i zakrecilem. I cos mi strasznie jechalo potem w aucie. Powachalem buteleczke i cala smierdziala i moje palce tez ktorymi odkrecalem.

zapakowalem w folije spowrotem zeby capu nie bylo, a wcale testowac nie chialem dzis ale tak jakos tymi smierdzacymi palcami szyje posmarowalem. tylko ze to bylo ok. 15:00 i one nawet wilgotne nie byly z tego tylko smierdzace.

a reke potem umylem.

I teraz nie wiem czy to zbieg okolicznosci bo calkiem o tym zapomnialem i poszedlem do fryzjera kolo 20:00

I jak nigdy nie gadalem z fryzjerkami tak ... caly czs przegadala ze mna. choc bylem na lekkiej goraczce i oslabiony nieogolony i jak milczalem sama cos tam zaczynala gadac a na koniec jeszcze zawolala za mna jak wychodzilem milego dnia czy cos tam.

A najlepsze ze ja nie wcale nie szedlem z mysla ze mam feromony jakies. dopiero tak w polowie gadki mi sie co tam zaswitalo i przypomnialo. i wiem ile zarabia, jakie ma plany, co jej sie nei podoba ze do tego sie nadaje do tego nie....

ale traktuje to na razie jako zbiego okolicznosci. bo pare godzin minelo od otwarcia buteleczki i malo bylo zaaplikowane bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez miałem podobną sytuację z taką różnicą że byłem na spotkaniu biznesowym na którym normalnie się negocjuje warunki umowy, a tym razem moim przeciwnikiem była kobieta i z rozmowy która trwała jakieś 3godz. na temat rozmawialiśmy może z 20 min i jakoś tak się złożyło że wszystkie moje warunki przyjęła bez sprzeciwu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juzefek to normalne po fero. Ludzie sie strasznie rozgaduja. Na ciebie fero tez dziala, wiec ty tez byles rozgadany. Mysle, ze gdybys zastosowal wieksza ilosc nie zauwazylbys takich efektow. Taka minimalna dawka byla dla ciebie idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności