Skocz do zawartości

aplikacja na włosy


paweł25

Rekomendowane odpowiedzi

witam :D

mam pytanko czesto aplikuje fero na włosy a zwłaszcza chikare i phx wie ktos ile sie utrzymuje na wlosach po mojemu ok 10 godz a nawet i wiecej ostatno zauwazylem ze po aplikacij np na wieczor to na 2 dzien czuje jeszcze zapach chikary

przykladowa przeciagne reką po wlosach w miejsce wczesniejszej aplikacij i wyraznie czuje zapach fero a wyczytalem ze przy nalozeniu fero np na wlosy zmniejsza sie troche stezenie poprostu na skore jest lepiej lecz krocej sie utrzymuje

a moze tez zalezy od gestosci włosów moze byc tak samo jak z ubraniami na kazdym innym materjale utrzymuje albo kilka dni albo kilkanascie :D

 

a przykladowo w lecie kiedy jest goraco wtedy fero nie utrzymuje sie zbyt dlugo przy takiej duchocie raczej szybciej wyparuje a prawdopodobnie dobrze jest aplikowac na przedramie

i wlasnie tez dochodzą wlosy tylko nasuwa sie 1 pytanko wiadomo ze slonce najbardziej grzeje nas w glowe i czy wyparuje tak szybko jak ze skury 8) pozdro dla maniakow i maniaczek feromonow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z tymi włosami.

Spróbowałam i myślę, że naprawdę na wlosach może utrzymywać się dłuzej. Nie są ciepłe, tak jak skóra, a ponadto w budowie mają takie odchylane blaszki, czy coś, więc tam fero moze sie "schować" na dłużej.

 

A jesli chodzi o upały... hm. Skóra wtedy teś się nagrzewa, a ponadto poci i złuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:8)

 

tak jak napisalem wczesniaj po aplikacj na wlosy po ok 12 godzinach czulem wyraznie zapach chikary przeciagając reką po wlosach tam gdzie byla nałozona

wydaje mi sie ze jest to b.dobre rozwiązanie jezeli sie robi wypady gdzies na dłuzszy czas a zalezy ci zeby fero dzialalo

a tak samo z perfumami tez sie raczej dluzej utrzymują :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności