Skocz do zawartości

precyzyjne dawki feromonow


Freshness

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam Pheromax 14ml, zamierzam kupic P10 i planuje troche je pomixowac i poeksperymentowac :D i mam w zwiazku z tym kilka konkretnych pytan liczac na konkretne odpowiedzi :P. Tak wiec:

 

1. Jak sie przeklada na mililitry jedno duze, pelne "psikniecie" Pheromaxu z duzej butli? Tzn jaka czesc mililitra stanowi jedna dawka? Na stronie jest napisane ze 14ml PHX to 280 duzych aplikacji. Czyli wychodzi na to ze jedna aplikacja to 0,05ml co stanowi ze 2 kropelki z 2ml strzykawki, ale wydaje mi sie po psiknieciu z atomizera mam bardziej "mokry" nadgarstek jak po 2 kropelach ze strzykawki. Po 4 kropelkach wydaje mi sie to samo ale wtedy to jest 0,1ml, czyli wedlug danych podwojna dawka i boje sie ze to bedzie za duzo. Co myslicie Wy i czy moze Ferum ma jakies dane w temacie tego pytania.

 

2. Ile gram feromonów jest najlepiej stosowac przy jednej dawce i czy to zalezy od rodzaju produktu czy mozna to uogolnic? Bo wychodzi na to ze przy jednej dawce PHX spryskujemy sie 0,018g feromonów. Czy sie myle i czy takie same proporcje mozna stosowac przy P10?

 

3. Jak mam rozumiec jedna dawke w przypadk P10? Chodzi tu o jedno psikniecie z atomizera dolaczonego w zestawie? I tak jak w pytaniu 1 ile mililitrow czystego 0,10% roztworu P10 stosowac przy jednej aplikacji? Bo z danych na stronie wychodzi ze 0,05ml

 

4. Z tego co wyliczylem wychodzi na to ze czystego P10 uzywa sie tyle samo co PHX, ale P10 jest przeciez 3 razy bardziej stezone, wiec czy nie powinno sie go uzywac mniej? Czy po prostu ilosc aplikowanego produktu nie zalezy tylko od stezenia, ale rowniez od kompozycji skladnikow i np zapachu jesli chodzi o PHX? Chyba ze nie ogarniam i jakos kalecznie to wszystko poobliczalem :P

 

Mam nadzieje ze ktos mnie "uratuje" bo zanim skusze sie na P10, ktore jest dosc drogie chcial bym sobnie najpierw wszystko obliczyc, tzn jakie stezenie, w jakich proporcjach i w jakiej ilosci mogl bym aplikowac. na pewno znacznie wygodniej i precyzyjniej by mi sie uzywalo feromonow jesli bym wiedzial zeby wziasc np 2 kropelki konkretnej mieszanki zamiast liczyc na "łaske" atomizera :D bo raz sie wcisnie mocniej, raz lzej, raz szybciej, raz wolniej i za kazdym razem wychodzi inna dawka :/. Pozatym jak wiemy P10 jest bardzo wysoko stezone i najlepiej je troche rozcienczyc i tu znowu pojawia sie pytanie jakie proporcje najbardziej by mi odpowiadaly :D. Ewentualne otrzymanie odpowiedzi na moje pytania z pewnoscia ulatwi i uprzyjemnie uzywanie feromonow nie tylko mi :) wiec licze na pomoc zarowno Ferum jak i Was wszystkich drodzy forumowicze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności