Skocz do zawartości

NPA testy


Gucio

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższym okresie zastanawienia i czytania forum zdecydowałem się zamówić feromonki NPA. Dobrze zabezpieczona paczuszka już następnego dnia roboczego leżała na poczcie. Szybki skok na pocztę po paczuszkę, otwieram ją i widzę upominek w postaci perception (myślę sobie bardzo miło :)) wracam do domu narzucam na siebie feromony, jedno przechylenie NPA (ok pół kropli na szyję) i kilka kropel perception na nadgarstki (trudno mi bliżej określić ile, ponieważ jest bardziej gęste od wody i krople się nie rozdzielają), wszystko zamaskowane adidasem active bodies (tester). Pora ruszyć do szkoły mojej dziewczyny. Wchodzę do budynku widzę sporo ładnych dziewczyn, ale uderzam pod salę mojej jedynej ;) usiadam na ławce a chwilę potem dziewczyna odchodząca od sklepiku, co chwilę się "wieszała" i poprawiała włosy, przychodzi moja dziewczyna, trochę zmęczona ale po chwili zaczęła tak nawijać, jak gdyby nie widziała mnie przez minimum 5 lat czegoś takiego jeszcze nie widziałem, przez 10min nawijała non stop i nie dała sobie nawet wejść w słowo :) w końcu przychodzi jej koleżanka poprawia włosy, słucha chwile naszej "konwersacji" i mówi że nawija jak katarynka :) moja dziewczyna uśmiechnęła się i na chwilkę przestała mówić za to nowa kolażanka tak się rozgadała że nie mogła skończyć :). Ok czas kończyć spotkanie (brak czasu) zostawiam dziewczynę pod jej salą z koleżankami, kieruję się w stronę wyjścia widzę grupkę ładnych dziewczyn przy ścianie, przechodząc obok nich patrzyłem w lustrzane okno na końcu przejścia tak że mogłem dokładnie je obserwować, wszystkie jak jedna (a było ich ok 7) oglądnęły się za mną, po chwili słyszę głośne "cześć" od wszystkich dziewczyn, oglądam się i widzę uśmiechnięte dziewczyny, z których dwie krzyknęły ładny jesteś, "wiem" odpowiedziałem żartem, ale nie miałem już czasu z nimi porozmawiać nawet bo czas mnie gonił. Swoją drogą ciekawe jak by się zakończyła ta historia, gdybym podszedł do tych dziewczyn i zagadał. Wychodzę ze szkoły, mijam koleżankę z jej koleżanką zwykłe "cześć", robię kilka kroków i słyszę "hej zaczekaj" i zaczęło się to samo co w szkole- nie kończąca się rozmowa :). Koniec rozmowy i odchodzę z zaproszeniem na ognisko :) Ciekawy był dziś dzień, ogólnie rzecz biorąc nie jestem jakiś brzydal ale też do super przystojnych nie należę, ale w klubach spotykam się z zaczepkami ze strony płci pięknej, czasem podszczypywanie ;) ale w szkole jeszcze nie spotkałem się z takim otwartym wyrażaniem emocji. Kilka dni temu testowałem BTB kolegi ( ok.0,5-0,75 kropli pod nos) piszę tak ponieważ dozowanie płynu odbywało się przez obrócenie do góry dnem zakręconej buteleczki, odkręceniu (już w normalnej pozycji) i zebraniu palcem płynu z obwódki dozownika, mokry paluch pod nos i roztarłem fero, po chwili humor poprawił mi się do tego stopnia, że nie zdołałem stłumić uśmiechu i mało co się nie popłakałem, przez kilka godzin humor gwarantowany. Powiem krótko, gadka jak najbardziej po BTB jednak na otoczenie nie miał on znaczącego wpływu ponieważ nie zaobserwowałem znaczących zmian, spróbuję zastosować mieszankę BTB + NPA po sprawdzeniu dam znać. Pozdrawiam feromaniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna historia :) Wiesz ja mysle ze jakbys podszedl do tych dziewczyn i je bajerowal to jakas przyjaciolka Twojej by mogla przekazac to jej i by nie bylo juz tak wesolo.A tym bardziej jezeli bys wzial od najladniejszej numer komy.W Twoim wypadku polaczenie NPA+BTB wydaje sie idealne.koniecznie zdaj nam relacje jak wypadla ta mieszanka :) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się: test mieszanki BTB + NPA wypadł zaje...fajnie 0,75kropli NPA i 1kropla BTB (to fero dozuję ze strzykawki). Zaczyna się sobotni wieczór odbieram któryś tel z oferta wypadu na imprezę kumpel mówi że za chwilkę będą u mnie no to ząbki uszka buzia i fero :) npa na nadgarstki a btb pod nos na to adidas active bodies (tester- bo ma bardziej intensywny zapach i dłużej się utrzymuje), wskakuję do samochodu i zaczyna się gadka, każdy słucha i milej się do mnie zwraca. Pod dyskoteką wzięło mnie na gadanie że nawet osoby których nie znam słuchały tego co mówię i śmiały się z moich żartów. Wchodzimy na imprezę, kumpel przyprowadził kilka obiektów do testowania :) w loży 4 facetów i 8 dziewczyn czyli proporcje idealne, a mnie się dalej buzia nie zamyka, taką miałem nawałkę tematów (sam się sobie dziwiłem), że brakowało mi czasu żeby powiedzieć wszystko to co mi do głowy przychodziło :) głowy wszystkich były zwrócone w moją stronę i z zainteresowaniem wysłuchiwali wszystko co miałem im do powiedzenia. Po chwili przyszła koleżanka, również chwilę posłuchała mojego monologu i usiadła mi na kolanach (siedziałem 4 od brzegu więc musiała się przeciskać pomiędzy innymi osobami :)) siedząc na moich kolanach jakoś rączka dziwnie jej wędrowała po moim ciele, po jakimś czasie musiała na chwilę wyjść i mówiła że za chwilkę wraca całując mnie w policzek. Ciekaw jestem jakby to wyszło gdybym nie używał fero w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszanka NPa i BTB jest dobra poniewaz te dwa fera sie uzupelniaja.

Sam uzywam ich na codzien poniewaz mam ich najwiecej ;dp

1 kropla npa i z 1.5 btb to stabilna wg mnie dawka

a co do efektow widac.........widac;dp tylko trzeba uwazac na NPa zeby nie przesadzic bo bedzie agresywnie;p

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałęm przesyłke i zrobilem mieszanke PHX i NPA. Akurat szedłem oddać krew ipomyslałem ze świetnie będzie przetestować na lekarkach i pielegniarkach. W końcu tyle sie słyszy od facetów opowieście lekarsko-pielęgniarskich ehheeh.

 

Kropla alob połtorej NPA i jednao pełne psiukniecie PHX.

Wchodze ikilka sekund po podejśiu do biurka jedna babka miejsca proponuje mi herbate, do tej pory nie hciała sie jej robić dla mnie, wyjaśąniam ze byłem w punkcie krwiodastwa a nie kawiarni szpitalnej.

 

Potem nastepna bierze mnie na badanie i znowu lekko gadka sie układa.

 

Najlepsze było jak wyladowałęm na badaniach u lekarki. Fero spryskałem sie po szyi, a ona dotkneła dłońmi właśnie miejsc gdzie połozyłem feromony. Efekt był bardzo silny. Kiedy juz oodawałem krew weszła do pokoju gdzie byłem i stałą cały czas niedaleko mnie i nawijała bez sensu. Oprócz niej były jeszcze 2inne pielegniareczki i wszystkie nawijały jak szalone. rozmowa zaczeła sie od histrii tego zboczeńca z Austrii co córke gwałcił a potem dziwnie zaczełą schodizć na tematy bardziej seksualne, a i język rozmowy tawał sie coraz bardziej swobodny :).

 

Efekt użycia NPA + PHX be watpienia był, czuje mimo to ze to jeszcze nie jest to oco mi chodzi. Efekt otwarcia socjanego był wyraźny, a seksualny mało wyczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt otwarcia socjanego był wyraźny, a seksualny mało wyczuwalny.

 

 

Myślę, że ten rodzaj otwarcia był bardzo adekwatny do sytuacji. Personel takich placówek musi się raczej pilnowac, żeby podteksty erotyczne były raczej zminimalizowane :wink:

 

A i tak one przecież wystąpiły... Chyba znalazłeś właściwe proporcje dla siebie. Winszuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeszcze nie to, wydaje mi sie ze wieksza dawka bedie lepsza.

 

Spróbowałem jeszcze NPA + BTB i tutaj efekt był chyba gorszy.

Trzeba sie będzie przejśc po centrum handlowym i pobawić sie z ekspedientkami. Skoczyło by sie na dyskoteke ale to 10 latek za dużó na karku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Tak bywa , że zadaje pytania bez zastanowienia , dzięki za odpowiedź / jak sie serwuje po necie szukając czegoś i znajduje się to coś czyli w tym przypadku wasze i już w niedługim czasie moje fermonki nie zastanawiam sie za bardzo - jestem w gorącej wodzie kąpany /

 

dzięki - czekam właśnie na dostawę i byłbym wdzięczny jakbyście mogli doradzić jakie proporcje są najskuteczniejsze w połączeniu NPA i BTB .

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam sobie dobrać najbardziej odpowiednie dla siebie, przyłóż palec do dozownika i przechyl bueleczkę, w ten sposób otrzymasz pół kropli stopniowo zwiększasz ilość i tak aż do skutku, tylko pamiętaj żeby każde proporcje nosić przez kilka dni bo od razu możesz nie zauważyć zmiany. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje dalsze spostrzeżenia.

 

Zrobiłem mieszanke BTB+PHX+NA i testowałem na kochance. Nestety efekt był żaden. Byłem bardzo rozczarowany.

Natomiast kiedy wracałem od niej zaskoczyła mnie sytuacja z policja. Zatrzymali mnie to kontroli. Jakoś tak wszystko przebiegło zę zamieniłem z policjantem kilka słów, nawet nie chciał ode mnie prawa jazdy ani dowodu rejestracyjnego do kontroli. Cos do niego mówiłem , niezbyt mądrego i odkrywczego wydaje mi sie a on nie bardzo wiedział co ma zrobić, pożegnał sie i puścił mnie :) . Naprawde byłem zaskoczony, zwłaszcza ze śmierdziałęm PHX, a wielu tutaj na forum twierdzi ze wywołuje on agresje u innych męzczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :

 

Pierwsze spostrzeżenie ---> btb + npa - po pierwszym użyciu nie widziałem żadnych reakcji ze strony innych do czasu kiedy byłem w pracy i dwie kobiety zaczeły nawijać do mnie. Dziwna rzecz - przekrzykiwały się i cały czas coś mówiły . W zasadzie temat mnie nie interesował ale zachowanie było bardzo dziwne z ich strony.

 

Drugim spostrzeżeniem było to , że moja druga połówka , w sytłacji intynnej zachowywała się bardziej rozluźniona niż zazwyczaj i robiła rzeczy które zazwyczaj nie miały miejsca - było bardzo miło :D

 

następnym krokiem bedzie test na koleżankach / byłych kochankach / zobaczymy co to cudeńko zdziała myśle , że npa + phx bedzie dobrą mieszanką .

Pozdrawiam i napisze w następnym poscie co zaobserwowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna babka testowana. PHX+NPA. śmiałą sie jak głupia kiedy byłem z nia. Po podzinie kontaktu juz ja obejmowałem i całowałem. Do teo typowe koibece sygnały bliskości , jak dotykanie mnie opuszkam i palców, nawet włożyła mi ręke pod koszule , co prawda z pewna taka nieśmiałościa ale zawsze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe testów ciąg dalszy... przed wyjściem z domu zarzucam na siebie 1,5 k. npa i 2k. btb ale to była przesada bo zrobiło mi się troszkę za gorąco :) ok ale jadę po 3 kumpli i koleżankę, po ok godzinie jesteśmy w dyskotece (uczucie ciepła minęło) jeden browarek i zaczynamy zabawę na parkiecie, po 2 może 3 minutach zaczyna się robić ciasno od dziewczyn, wokół naszego kółeczka tworzy się taki księżyc z dziewczyn którego grzbiet wypadał za moimi plecami, po chwili otarcia dziewczyn (nie przypadkowe), dotykanie dłoni, poprawianie włosów i te spojrzenia, kilka dziewczyn nawet wbiło nam się do kółeczka i zaczynały tańczyć przede mną, towarzystwo miało zdziwkę, bo wszystkie dziewczyny do mnie podbijały, a ja olewałem je bo chciałem zobaczyć jakie spustoszenie fero zrobiły w ich głowach. W sumie na tej jednej imprezie mogłem mieć ok 6 (fajnych) dziewczyn, które były poważnie zainteresowane moją osobą. Ogólnie efekty zaje.... :) tylko początkowa faza przedawkowania trochę się dała we znaki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności