Skocz do zawartości

perfumy/ feromony LURE


Gucio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do wszystkich, czy ktoś wie gdzie mogę dostać perfumki LURE? chodzi mi o stare opakowanie tzn. bez atomizera (na aukcjach jest nawet zdjęcie- fiolka z zakrętką a do tego woreczek z kłudeczką). Miały one bardzo specyficzny i przyjemny zapach który bardzo podobał się mnie i mojej dziewczynie. Teraz na aukcjach można dostać (chyba) jedynie nową fiolkę. Pozdrawiam i czekam na jakieś namiary na sklepy lub osoby posiadające taką perfumkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent Lure wprowadził nowe opakowanie, więc to stare jest powoli wypierane. Wrzuć na wyszukiwarkę Lure i popatrz, gdzie może być?

 

BTW: probowałeś już może tego nowego zapachu Lure - UNISEX?

 

 

Edit:

 

Próbka Lure for Him - 11 zł

 

W momencie wprowadzenia na rynek Lure w nowym opakowaniu, to stare gorzej schodziło, więc sklepy wyprzedają je w rozlewanych próbkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem starszą wersję lure, biorę 2 buteleczki, ten zapach po prostu mnie powala ale chociaż nie ma on praktycznie wogóle fero to dziewczyny mdlały gdy go poczuły ;) (na niego wyrwałem swoją lady:) - trochę to dziwne ale po zaaplikowaniu tej perfumki powiedziała mi żebym częściej przychodził), na dodatek jest on bardzo trwały po 9 godz od nałożenia 3 kropel na nadgarstki, w zamkniętych pomieszczeniach pozostawał "ogon zapachowy", myślę że będzie to dobra (a przy tym trwała) perfumka do zmaskowania jakże trwałego zapachu fero. Cassi jeżeli chodzi o ten lure unisex to nie próbowałem go ale (wydaje mi się że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, zamierzonych efektów pewnie nie zauważymy ale może się mylę) po tym jak przyszedł mi ten lure for men w nowym opakowaniu to jestem jakiś zrażony do tej marki, pachnie jak jakiś deo z biedronki i do tego niezbyt trwały, teraz pozostaje mi czekać na listonosza z dostawą starej, wypróbowanej wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stara wersja" wg mnie i kilku innych osób, których zapytałem o zdanie na ten temat miała dużo ładniejszy zapach i wg mnie duuuużo bardziej trwały, aplikacja jednak pozostawia wiele do życzenia ale ja zasysałem perfumkę do 2ml strzykawek i zatykałem gumową końcówką (lub plasteliną :)), jest to wygodniejsze niż przechylanie buteleczki z szyjką o tak dużej średnicy, 3 kropelki na nadgarstek i rozcierałem to o drugi. Właśnie dostałem info ze sklepu, o ostatniej sztuce na magazynie (chciałem wziąć 2 ale to już koniec produkcji i teraz tylko nowe można dostać, popytam jeszcze w innych źródłach :( )

P.S. Cassi, a niuchałaś może tego lure w wersji dla panów? :)[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kicha, lure miał być stary zapach w starym opakowaniu, a przyszedł nowy zapach przelany do starego opakowania, troche się wkurzyłem bo już po kolorystyce nie odpowiadał mi ten flakonik :( Będę próbował zwrócić mam nadzieję że się uda. Szkoda że to nie feromony.pl bo wiem że tutaj nie miałbym problemów ze zwrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
I kicha, lure miał być stary zapach w starym opakowaniu, a przyszedł nowy zapach przelany do starego opakowania, troche się wkurzyłem bo już po kolorystyce nie odpowiadał mi ten flakonik :( Będę próbował zwrócić mam nadzieję że się uda. Szkoda że to nie feromony.pl bo wiem że tutaj nie miałbym problemów ze zwrotem.

 

to który sklep tak pięknie leci sobie w kulki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności