Skocz do zawartości

Do uzytkownikow pheromaxu i NPA


pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Należę do takich osób, i powiem Ci, że odpowiedź nie jest prosta. Jedni powiedzą, że Pheromax, inni, że NPA. Tak naprawdę to zależy od tego, czego oczekujesz od produktu. Na jednych bardziej działa jeden, na innych drugi produkt (pisałem już o dziewczynie na którą Ph nie działa, a NPA bardzo wyraźnie, ale są też sytuacje odwrotne). Oba produkty w zasadzie służą do tego samego celu. Jeżeli wybierać spośród tych dwóch to jestem mimo wszystko bardziej przychylny do Pheromaxu, ale najlepszą opcją jest jego połączenie z NPA, czyli używanie obu jednocześnie i właśnie wtedy chyba osiągam największe zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego chyba wypróbuję połączenie NPA i Pheromaxa, chociaż coś mi się wydaje, że można podczas używania pożądnie przedobrzyć z ilością i wtedy efekt będzie żaden lub odwrotny od zamieżonego... Obecnie używam Chikarę i Pheromax i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego chyba wypróbuję połączenie NPA i Pheromaxa, chociaż coś mi się wydaje, że można podczas używania pożądnie przedobrzyć z ilością i wtedy efekt będzie żaden lub odwrotny od zamieżonego... Obecnie używam Chikarę i Pheromax i jestem zadowolony.
To w końcu pawel czy =ZERL=?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Witaj, ja stosowałem Pheromax oraz NPA i stwierdzam że zdecydowanie lepiej sprawdza się Pheromax niż NPA. Jestem jeszcze w fazie testów nad NPA ale i tak twierdzę bynajmniej narazie że jak dla mnie Pheromax jest zdecydowanie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Dla mnie to chyba będzie NPA (jeśli chodzi o jakąkolwiek skuteczność).

 

A patrzenie na ankiety może nie tyle bym sobie darowała, co nie sugerowała się nimi za bardzo. Jak widać każdemu pasuje coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

 

W piątek zamówiłem sobie dwa produkty na www.feromony.pl, dziśmamy poniedziałek i nie zdążyłem sie obudzić a kurier dostarczyl mi przesyłkę, wiec jestem pod wrazeniem :)

 

miałem dziś mase pracy u siebie w firmie, wiec nie moglem przetestowac w 100% dzialania PHX I NPA, jednak mialem wybrac sie na poczte z wysylka kilkunastu paczek, no wiec zaaplikowalem jeden i drugi produkt na siebie i czym predzej na poczte :) oczywiscie jak to na poczcie kolejka hoho, wiec czekam i czekam i czekam...nie wiem jak to jest byc moze sobie wmawiam...ale siedzac cierpliwie i czekajac na swoja kolej spostrzeglem po jakichs 20 minutach cczekania ze siedzac na lawce wkolo mnie siedzi okolo 10 kobiet w roznym wieku, siedzen na poczcie jest bez liku, a one skupily sie wszystkie kolo mnie, spogladajc co jakis czas na mnie (az mi glupio bylo :D) - moze sobie wmawiam. podchodze do okienka i nastepna zaskoczka, babeczka obslugujaca mnie codziennie bardzo szybko, dzis zakrecila sie do tego stopnia ze musiala odklejac znaczki z listow poleconych ktore chcialem nadac, bo zle poprzyklejala na listach, tak sie zamieszala ze w sumie chyba nie wiedziala ile to 2 zlote plus dwa zlote i wogole jakies wielkie zamieszanie wszyszlo z tego. Nastepna sprawa, ludzie stojacy za mna w kolejce a byli to przede wszystkim faceci, naskoczyli na mnie ze to moja wina ze ja z listami nie do tego okienka i ze im sie spieszy i wogole ze trwa to juz 20 min. ze nie maja czasu zebym sie pospieszyl i wogole ogolnie z morda do mnie na maxa :). Dobra wyhodze z poczty i ide do sklepu nieopodal kupic jakies tam pierdoly...kupilem wszystko dalem 100 pln reszty jakies 70 zeta, baba daje mi 100 i 30 pln reszty z groszami...ja jej mowie ze sie pomylila bo ja dalem 100 a nie 200 zeta i ze resztu jest 70 zeta niecale a nie 130, zakrecila sie i nie wiedziala jak to policzyc...no dobra podziekowala za uczciwosc i wydaje mi juz dobrze, ale musiala rozmienic 1.00 na 2x 0,50 pln zeby dac mi 0,50 pln, zakrecona przeprosila i powiedziala ze musi isc do drugiej kasy i rozmienic, wraca z 2 x 1.00 i daje mi 1.00, a ja jej mowie ze mialo byc 0,50 pln a nie 1.00...zakrecona znow zniknela i wrocila juz z dobra kasa dla mnie...

 

Podsumowyjac...nie wiem jak to jest, byc moze sobie wmawiam...ale bedac na zewnatrz okolo godziny trafily sie 3 przypadki inne niz zawsze, coddziennie jestem na poczcie codziennie obsluguje mnie ta sama babeczka, codziennie jest tam masa osob, codziennie robie zakupy w tym sklepie, nigdy nic takiego sie nie wydazylo zeby kolesie na mnie naskakiwali, zeby baba w okienku na poczcie i w sklepie tak sie zakrecila :| jakas dziwna akcja i juz...w sobote na balety, ciekawe co sie wtedy bedzie dzialo :D

 

zdam relacje na pewno...

 

Pozdrawiam

 

Fehr82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż... tak jajk już mówiłem. PHX bardziej do podrywu, NPA wywiera bardziej wrażenie że osoba stosująca go czuje sie bardziej atrakcyjnie. A jeżeli pytacie o łączenie tych dwóch fero to ja zalecam tak: pół kropli NPA i jedno psiknięcie phx. jeżeli obawaisz sie że to bedzie za dużo to można zrobić w następujący sposób: odkręcić automizer z PHX i do otworu przyłożyć palec odwrócić buteleczkę aby zwilżyć palec i to będzie dawka równa pół kropli phx (bynajmniej tak mi napisali w e-mial z kontakt@feromony.pl) i zastosować jeszcze pół kropli NPA. Jeżeli chodzi o mnie to raz szedłem na ognisko. I zaaplikowałem 3 dawki PHX bo to podobno już najwyższa dawka którą można zaaplikować. to sie nie mogłem odpędzić od dziewczyn....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Długo mnie tu nie bylo....

 

Otoz zamowilem oba produkty o ktorychmowa w tym temacie... i Co? leza spokojniena polce bo autentycznie BOJE sie ich uzywac -.-

Dlaczego? bo w 17 przypadkach na 20 dowiedzialem sie ze te perfumy ktore mam SMIERDZA ;/ Oczywiscie maskowalem ta won mocnymi markowymi perfumami jednak po kilku razach gdy spotkalem sie ze zdaniem ze cos tu smierdzi najzwyczajniej w swiecie mam blokade przez uzywaniem cy to PHX czy NPA ;/ troche szkoda bo jak czytam forum to wyglada ze jestem jednym z nielicznych....

 

NIe mniej jednak dzisiaj zamowilem Chikare I alchemy takze nie bede mial raczej problemu ze zlym zapachem :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności