Skocz do zawartości

PHeromax , minimalna dawka ??


lol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć z feromaniaków :) jak Dobrze dawkować phx 14 ml , co to znaczy , duża dawka mała dawka , itp i może jakieś patenty na dawkowanie tej minimalnej dawki . W razie co to wiem co to znaczy szukaj:P lecz tam jest tak pomieszane wszytko ze się gubię:) Proszę o fachową pomoc początkującemu feromaniakowi;) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza dawka to 1 pelne psikniecie raczej nikt nie stosuje wiecej

 

a mala dawka to wedlug upodaban lub wprawy, ciezko jest wydobyc dokladnie pol psikniecia lub nawet mniej czasami dawka umnie byla albo zbyt mala albo za duza :D

ja stosowalem czesto 1 duza aplikacje po 2-3 godz fero zaczynalo dzialac znakomicie 8)8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł 1 psikniecie to nie jest duza dawka, powiedzialbym raczej ze optymalna.Na forum niektorzy juz sie wypowiadali ze nawet po 2-3 psiknieciach nie zauwazali efektow.Tak, wiec proponuje Tobie zaczac od tej standardowej dawki-1 psikniecei, a pozniej to juz sam bedziesz musial obserwowac czy jest to za duzo czy za malo.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze piszecie bo ostatnio zapodałem sobie 2 psiknięcia :P i nie powiem ze czułem sie komfortowo ;P "Dziwnie Zmulony" teraz mam patent nie wiem czy dobry :P ale mam pojemniczek po próbkach takich z avone czy inne i aplikuje tam jeden psik cały i potem z tego aplikuje palcem w okolice szyi , nadgarstki przechylając ta próbkę a palcem trzymam otwór ? i praktycznie to można mieć cały czas przy sobie:) a w drugiej próbce mam perfum . Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosuje fero juz jakis czas,ok pol.r powiedzmy ze codziennie w takich samych dawkachi tez efekty ruznie widac raz codziennie cos sie wydazy jakies spojrzenia lub usmieszki a sa dni nawet tygodnie ze zupelnie nic

 

jezeli uwazasz ze po 3 aplikacjach nie widac efektu to ja niewiem moze tak byc ze poprostu zabardzo licza na te fero

rozgladajac sie za dupami z mysla czy one nie rozgladają sie za nimi takie jakies bledne kolo powstaje mialem tez takie sytuacje i raczej efeky byly bardzo slabe ale nie mowie ze wcale nie bylo

a ogulnie 3 aplikacje to glupota czlowiek nie wiedzi przez tydzien zadnych efektow to wali aby wiecej

:D:D to jest tylko moje zdanie moze faktycznie sa ludzie co aplikuja taka duza dawka i d**y wpartuja sie w rosporek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności